Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Antalya’da Eve İş Veren Firmalar

Antalya’da Eve İş Veren Firmalar

Sonsatir Sonsatir -
149 0

Ekonomik göstergeler ile yaşam şartlarını iyileştirmek isteyen ev hanımları Antalya’da eve iş veren firmalar hakkında araştırmalar yapmaktadır. Ayrıntılar içeriğimizde….

İş bulmanın zorlaştığı bu günlerde fazladan para kazanmak herkese büyük faydalar sağlar. Hem öğrenciler hem emekliler hem de ev hanımları için evden para kazanmak kaçırılmayacak bir fırsat. Küçük çocuklarınız var ve dışarıda çalışamıyorsanız evden çalışmak sizin için en iyi alternatif olabilir. Ay sonunu getirmekte güçlük çeken herkes evde çalışarak ev ekonomisine katkıda bulunabilir. Antalya’da yaşıyor ve evden çalışmak istiyorsanız, Antalya’da eve iş veren firmalar hangileridir merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre. İşte evden çalışmanızı sağlayacak Antalya’da eve iş veren firmalar.

Antalya’da Evde Çalışarak Sabun Paketleme

Evde çalışmak bazı imkan kısıtlamalarına sahip olabilir. Evde sabun paketleme işi ise ev imkanlarında çalışmaya uygundur. Sabun paketleme işi ince işçilik isteyen bir iştir. Bu işten yaptığınız sabun miktarına oranla ücret alırsınız. Ne kadar çok sabun yaparsanız o kadar çok para alırsınız.

Antalya’da Evde Kına Paketleme İşi

Geleneklerimizin bir parçası olan kına törenleri sizin için bir gelir kaynağı olabilir üstelik de evden çalışarak. Kına törenleri için evinizde kına paketleyebilirsiniz. Bunları hem düğün organizasyonlarına hem de direkt olarak gelin ve damatlara satabilirsiniz. Evde çalışan pek çok ev hanımı kına paketleme işinden ciddi miktarlarda para kazanmakta. Siz de bu kadınlara dahil olabilirsiniz. Kına paketlerinin fiyatı 50 kuruş ile 1 lira arasında değişmektedir. Bir kınayı paketlemenin kısa sürdüğü düşünüldüğünde aylık 1000 – 1500 lira para kazanmanız dahi mümkün.

Antalya’da Evde Lavanta Paketleme İşi

Bilindiği üzere lavanta, Antalya ili ve çevresinde sıklıkla yetişmektedir. Bunun getirdiği kolaylıkla evde lavanta paketleme işi yapabilirsiniz. Üstelik evde lavanta paketleme işi oldukça kârlı bir iştir. Evdeki imkanlarınızla süslediğiniz lavanta paketlerini düşük fiyattan alıp tatmin edici derecede yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Lavanta paketleme işiyle uğraşanlar yaptıkları lavanta paketlerini internet siteleri, instagram ya da çeşitli alternatifler ile satabilirler.

Antalya’da eve iş veren firmalar sadece bunlarla kısıtlı da değil. Evde ördüğünüz örgüler, dantel işleri, bez veya örgü oyuncaklar da size evden çalışma fırsatı yaratabilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma