Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Kutlu Doğum Haftası Ziyareti.

Kutlu Doğum Haftası Ziyareti.

Sonsatir Sonsatir -
15 0

Tüm yurtta olduğu gibi Kepez ilçesinde de Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri düzenleniyor. Bu amaçla kurumları ziyaret eden Kepez Müftülüğü, Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek’e ziyarette bulundu.

Ziyarete Kepez Müftüsü Hüseyin Avni Böge’ye, Din görevlileri Arif Bilecan ve Şaban Demir ile Kur-an Kursu yöneticileri Hilal Yılmaz ve Nazmiye Sağlam eşlik etti.

Çiçek buketi ile gelen heyet aynı zamanda Kaymakam Özgödek’e kitaplar hediye etti.

Antalya İlinde Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde çalışmalarını bağlı bulunan birimleriyle birlikte yürüten Antalya İl Müftülüğü, Kepez’de kültür ve sanatın ev sahiplerinden biri olan Erdem Beyazıt Kültür Merkezinde “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu” konferansı ile bir araya geldi.

Hacı Mehmet Gebizli Eğitim Merkezinde müdür olarak görev yapan Mustafa Kemal Önder’in tilaveti ile başlayan konferansa protokolün yanı sıra çok sayıda görevli ve vatandaşlar katıldı.

Kepez Müftülüğünce hazırlanan program çerçevesinde 4-6 yaş arası minik öğrencilerin ilahileri eşliğinde mest olan izleyiciler daha sonra Diyanet İşleri Başkanlığı, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Dursun Aygün’ün konuşmasında, Dünya’nın güven bunalımı yaşadığını bu bunalım yüzünden ülkelerin olağanüstü güvenlik tedbirleri almak zorunda kaldığını açıkladı.

Bu yıl tüm yurtta Kutlu Doğum Haftası’nın teması Hz. Peygamber ve Güven Toplumu olarak bizlerle buluşurken, Kutlu Doğum Haftası Diyanet İşlerinin inisiyatifi ile ortaya çıkmış durumda ve Hz. Peygamberimizin rahmet mesajlarını topluma ulaştırma gayesinde.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. Makale Nasıl Yazılır