Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Foto Galeri
  4. »
  5. Kepez Offroad (Akdeniz Offroad Kupası) Üçüncü Ayağı

Kepez Offroad (Akdeniz Offroad Kupası) Üçüncü Ayağı

Sonsatir Sonsatir -
122 0

Kepez Belediyesi yaptığı sponsorluklardan bir tanesi ile Offroad severleri bir araya getirdi. 2019 Akdeniz Offroad Kupasının 3 ncü ayağı Kepez Offroad pistinde yapılırken 7 etap yarışmalar neticesinde Jeep Wrangler aracı ile Mehmet Yımaz – Eren Özen ikilisi birinci oldu. Mitsubishi Pajero araı ile Kemal Arıcan – Emre Temel ikilisi ikinci olurken Mistubishi Pajero aracı ile Serkan Sivri ve Ali Seyda Kıvrak üçüncülüğü elde etti.

Kepez Belediyesinin attığı adımlar neticesinde uzun süredir motor sporlarının ana merkezi haline gelen Kepez’de geçen yıl oluşturulan Offroad pisti ile yine ön plana çıktı. Akdeniz Kupasına Osmaniye, Kahramanmaraş, Tarsus, Denizli, Mersin, Fethiye ve Alanyadan sonra Antalya’dan sporcular katıldı. İki gün süren yarışlar sonunda final heyecanlı geçti. Final yarışları öncesi araçların bakımı için ayrılan sürede Kepez Belediye Başkanı Tütüncü zorlu parkurda tur atarak offroad tutkusunu direksiyondan yaşadı.

Yarışların ilk etabında Kepez Lyrboton Kome antik kentinde 9,2 km lik bir etapta yapılan yarışlar neticesinde bir anlamda Kepez ve Lyrboton Kentinin reklamı da yapılmış oldu. Kepez’de Varsak’ta açılan pist önümüzdeki yıllarda önemli bir yer edinecek.

Fotoğraflar : Turan AY 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma