Son Satır Güncel Bilgiler

Spor ve Gençlik Buluşmalarına Devam Edildi.

2.270
Spor ve Gençlik Buluşmalarına Devam Edildi.

Kepez Belediyesinin himayelerindeki Spor Kulübü, Kepez Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün koordinesiyle başlatılan Sporcu ve Gençlik Buluşmalarının yeni noktası Kepez İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Oldu.

Bu anlamda yapılan söyleşiye Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek, Kepez İlçe Müftüsü Hüseyin Avni Böge, Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, Okul Müdürü Akif Erzurumluoğlu, okul öğretmenleri ve öğrencileri eşlik etti.

Sporcu ve Gençlik Buluşmaları projesine ev sahipliği yapan Kepez, özellikle Belediyenin vermiş olduğu katkı ve projeler ile gençleri sporla buluşturma çabası içinde. Bu anlamda konuşma yapan Kaymakam Özgödek; “Önemli bir amacımız var, o da; siz öğrencilerimize sporu sevdirmek, sporu tanıtmak ve ülkemizi bütün branşlarda temsil edebilecek sporcular kazandırmaktır” dedi.  Konuşmasına devam eden Kaymakam Özgödek; “Siz çocuklarımıza eğitim anlamında verebileceğimiz her şeyi katmak istiyoruz, bu anlamda sizlerin adım atacağı kariyer yolunuzda katkımız olsun, tuzumuz olsun istiyoruz. Maddi ve manevi olarak her türlü yardımı esirgemeden düzenleyeceğimiz sportif alanlardaki etkinlikler ile spora teşvik etme çabası içerisindeyiz. Bu çabalarımızın verimini zamanla alacağız, bu projeye pozitif katkı sağlayan herkesi canı gönülden kutluyorum” dedi.

Gerçekleştirilen proje kapsamında daha önce Gülgün Nihat Ömür Ortaokulu, Ersoy Ortaokulu, Nevzat Levent Saygan Anadolu Lisesi, Kepez Anadolu Lisesi ile Metin Çiviler Ortaokulu öğrencileri ziyaret edilmişti.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.