Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. A101 6 Şubat 2020 Aktüel Ürün Kataloğundaki Ürünler

A101 6 Şubat 2020 Aktüel Ürün Kataloğundaki Ürünler

Sonsatir Sonsatir -
136 0

Binlerce şube sayısı ile ülkenin her bir köşesinde şubesi bulunan A101 marketlerinin her hafta yeni bir katalog yayınlayarak avantajlı ürünleri daha uygun fiyatlarda alınmasına neden oluyor. Bu anlamda Şubat ay’ının ilk haftası ile 6 Şubat tarihinde vereceği aktüel ürünlere ait katalog yayılandı. Elektronikten bebek malzemelerine kadar birbirinden avantajlı ürünleri alabilmeniz için sınırlı sayıda olması kişileri market önünde sıra beklemeye zorlayabiliyor.

A101 Ürün Kataloğu

Merakla beklediğiniz Şubat Ay’ının ilk haftasına ait katalogta da bilindiği üzere avantajlı ürünler en avantajlı fiyatlar ile sunuluyor. Bu ay’ın en çok dikkat çekenleri ise elektronik ürünler. Özellikle Led TV ve akıllı telefon ihtiyacı olan kişilerin öncelikli olarak ürünleri incelemesinde fayda olduğu kanaatindeyim. Led Tv olarak Hi-level ürün veren market ayrıca bluetotth kulaklıklar ile yeni ürünlerden bir tanesi olan elektrikli bisikleti kapsıyor. Son derece gösterişli olan elektrik bisiklet sizlere önemli avantajlar sağlayacaktır. Tüm ürünlerde olduğu gibi bu haftaki aktüel ürünlerde sınırlı sayıda. Bu nedenle almak istediğiniz ürünü tükenmeden almakta fayda olacaktır.

Kral Motor Elektrikli Bisiklet A101 de

Kral Motor markası ile 7 bin 999 liraya verilecek olan elektrikli bisiklet ile yapabileceğiniz azami hız 75-85 km arasında iken şarj süresi ise yaklaşık 8 saat süre ile gidiyor. Tam şarj kapasite ile yaklaşık 80 kmyol alabiliyorsunuz. alacağınız Elektrikli bisikleti ise A1 ve B sınıfı ehliyeti olan kişiler kullanabiliyor.

İkinci bir Kral Motor Elektrikli Bisiklet ise 60 km hıza kadar çıkabilen 70 km menzile sahip ve fiyatı ise 5 bin 499 lira olarak satılıyor.

6 Şubattan İtibaren Satılacak Ürünler Şu Şekilde;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma