Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. tanıtım
  4. »
  5. Abant Palace Hotel Neler Vaat Eder?

Abant Palace Hotel Neler Vaat Eder?

Sonsatir Sonsatir -
247 0

Covid-19; iki yılı aşkın bir süredir hayatımızda bulunuyor. İnsanlar; bu hastalık yüzünden uzun süre evlerinden çıkamadılar. Tatil planlarını ertelemek zorunda kaldılar. Ancak, hayatın normale dönmesiyle beraber tatil imkanları da konuşulmaya başlandı.

Takdir edersiniz ki, tatil denildiği zaman insanların aklına yalnızca deniz, kum ve güneş gelir. Birçok kişi; Ege veya Akdeniz Bölgesi’ndeki popüler bir tatil bölgesine gitmeyi marifet sayar. Ancak, istenildiği takdirde kış aylarında da tatil yapmak mümkündür. Hatta, kış tatillerinin çok daha ekonomik ve eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz. Bolu; kışın tatil yapmak isteyenlere önerebileceğimiz yerlerden birisidir. Fakat, Bolu’ya gitmeden evvel tatil sırasında nerede kalacağınızı netleştirmelisiniz. Tercihiniz kesinlikle Abant Palace Hotel olmalı! Gelin, bu otelin özelliklerine yakından bakalım!

Neden Abant Palace Hotel Tercih Edilmeli?

İyi bir otelde kalmadığınız takdirde tatilinizin zehir olacağını bilmelisiniz. Abant Palace Hotel; hizmet kalitesiyle yalnızca Bolu’nun değil Türkiye’nin en iyi otellerinden birisi olduğunu gösterir. Her şeyden önce, bu otelin 1989 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürdüğünü söyleyebiliriz. Vermiş olduğu hizmet ile müşteri memnuniyetini olabilecek en iyi şekilde karşılar. Otele gelen tüm müşterilerin günlük hayatın stresinden kurtulmalarını ve güzel zaman geçirmelerini ister. Abant Palace Hotel; ISO9001 belgesine sahiptir. Bunun yanı sıra, İspanya merkezli Trade Leaders Club tarafından verilen 36th International Award for Tourist Hotel and Catering ödülünü elde etmiştir.

Abant Palace Hotel; iyi bir konaklama seçeneğinde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Göl ve orman manzaralı odaları ile gönülleri fetheder. Bunun yanı sıra, hem Türk mutfağına hem de dünyanın farklı mutfaklarına ait lezzetler de müşterilerin önüne sunulur. İnsanlar; bu otele geldikleri takdirde harika zaman geçirme şansını elde ederler. Bilhassa kış bahçesi; gören herkesi kendisine hayran bırakır. Ayrıca, SPA & masaj salonları da otelin müşterilerine dinlenme ve yenilenme şansını sunar.

Abant Palace Hotel’in Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

İlk olarak, otelin oda seçeneklerinden bahsedelim! Göl manzaralı standart oda, göl manzaralı süit oda, kral dairesi, orman manzaralı standart oda, orman manzaralı süit oda ve balayı süiti olmak üzere tam altı farklı oda seçeneği olduğunu söyleyebiliriz. Abant Palace Hotel; hem ailelere hem de balayı çiftlerine hitap eden oda seçenekleri ile göz doldurur. Göl manzaralı standart oda; ziyaretçilerine tahmin edebileceğiniz üzere Abant Gölü manzarasını sunar. Ayrıca, odaların her birisinde yüksek hızlı ücretsiz internet, tek ve çift kişilik yatak alternatifi, LCD TV, açılabilir cam, saç kurutma makinesi, duş, kettle, uluslararası telefon yer alır.

Abant Palace Hotel; bünyesinde altı farklı restoran bulundurur. Bunun yanı sıra, toplantı, konferans, düğün, mezuniyet balosu gibi aktiviteler için de uygun bir adres olduğunu söyleyebiliriz. Otelin internet sitesini ziyaret edenler; rezervasyon yaptırma şansına erişebilirler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma