Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Akbank Direkt İle N11 Anında Alışveriş Kredisi

Akbank Direkt İle N11 Anında Alışveriş Kredisi

Sonsatir Sonsatir -
108 0

Kurulmasından bu yana kısa bir süre geçmesine rağmen yüzlerce üyesi ile milyonlarca müşterisine hizmet vermeye başlayan N11 daralan ekonomi ile birlikte üyelerinin kazançlarını artırmak adına ve Tüketicilerine maddi yetersizliklerine cevap verebilmek için Akbank ile işbirliği anlaşması yaptı. Akbank Direkt kredi ihtiyaçlarınızı karşılayacak anlık tahsisler yapıyor.

Akbank N11 İşbirliği Neler Getirecek

Tüketiciler almak istedikleri ürünlerin ödemesini Akbank kanalları ile yapabilecek. Akbank’a ait Axess kredi kartını kullanıyorsanız ya da Akbank şubelerindeki hesaplarınız için Akbank Direkt hesabınız aktif halde ise alacağınız ürünler için havale yapabiliyor, kredi kartınızdan ödeme yapabiliyorsunuz ve bu ödeme için limitiniz eksilmezken istenildiği takdirde alışveriş kredisi kullanarak ta işlemlerinizi biterebiliyorsunuz. Tüketicilerin alışverişleri için finans kaynağı tercihi olan bu işbirliği ihtiyacı olan herkesin ihtiyacını karşılayabilmesi anlamına geliyor.

Uzun süredir tüketicilerin ve üyelerinin haklarını koruma, alışveriş gamını artırma ve daha çok kişiye ulaşabilmek için Ar-ge çalışmalarını artırarak sürdüren N11 bu işbirliği ile yine engelleri ortadan kaldırmış oluyor.

Tüketiciler Ne Kazanacak?

Tüketiciler N11 üyelerinden almış oldukları alışverişler için uzun dönemde ödenmek üzere kredi imkanına sahip olurken, gelirleri ile alınamayacak kadar yüksek bedelli ürünlerin alınabilmesinin yolu açılmış oluyor. Masrafsız havale ile ödeme, kredi kartı limitinin düşmemesi kazanılan şartlar arasında.

Alışveriş Limiti ve Vadesi Ne Kadar?

N11 üzerinden alabileceğiniz binlerce ürün arasında elektronik, giyim, mücevher, otomotiv gibi ihtiyacınız olan her şeyin bedeli için 1.000 lira ile 25 bin lira arasında kredi kullanabiliyorsunuz. Kullanacağınız kredi için 48 ay gibi bir vade uzatımı ödemelerinizi daha rahat yapabilme olanağı sağlıyor. N11 üyelerinden alacağınız ürünlerin garantörlüğü ise tabiî ki N11.com olarak güven veriyor. Buradan alacağınız kredi için ayrı bir masraf ödeme endişesinin olmaması ayrı bir avantaj olarak dikkat çekiyor.

N11 Alışveriş Kredisine Nasıl Başvurulur?

Alacağınız ürünlerin bedeli olarak kullanacağınız krediye başvurunuz Akbank Direkt üzerinden yapılabiliyor. Ürün ve ya ürünleri seçtikten sonra sepetinize giderek ödeme onaylamanız ve sepete dön tuşuna tıklamanız gerekli. Bunun sonrasında ise Akbank tarafından krediniz onaylanıyor, ödemeniz gerçekleşmiş oluyor ve sizde ihtiyacınızı gidermiş oluyorsunuz.

Chip-Para Axess’ten

Ağustos ay’ının son günü bitirilen kampanya sonrası yenisi duyurulmamış olsa da, farklı zamanlarda Akbank Axess Kredi Kartı ile alışverişleriniz için ayrı avantajlar sağlayabiliyorsunuz. Yapacağınız alışveriş sonrası ödeyeceğiniz miktar ve adetler karşılığında chip para kazandıran Axess bu sayede alışverişinize teşvik olarak nitelendirilebilir. Bu tür alışverişleriniz için ise SMS yoluyla kampanyaya katılmanız gerekli ki chip para kazanmak için ilk önemli şart olarak dikkat çekiyor.

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma