Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Antalya’lı Çocuklara Festival Kepez’den (Antalya Sömestir Festivali)

Antalya’lı Çocuklara Festival Kepez’den (Antalya Sömestir Festivali)

Sonsatir Sonsatir -
109 0

Antalya Sömestir Festivali

Öğrenci ve öğretmenlerin yarı yıl tatiline girişinin ardından Belediyelerde kendi bünyelerinde yeni etkinliklere imzalarını atıyor. Bu anlamda Kepez Belediyesi de “Antalya Sömestir Festivali” düzenledi ki katılım beklentilerin üzerinde oldu.

Antalya Sömestir Tatil Festivali

22 Ocak tarihinde başlayan festival 26 Ocak Pazar gününe kadar devam edecek. Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezinde yapılan festival çocuklara bir çok etkinlikle beraber güzel bir tatil imkanı ile eğlenmeyi garanti eder seviyede.  Belediye tüm imkanları çocuklar için seferber etmiş durumda. Çocuklara özgü tiyatro, müzikal, turnuvalar ile atölye çalışmalarıyla yetinmeyen Antalya Sömestir Festivali söyleşilere ve imza günlerine de ev sahipliği yapıyor. Bu anlamda Kral Şakir’in çizeri olan Varol Yaşaroğlu festivalin konuğu oldu. Söyleşide çocuklara merak ettikleri soruları cevaplayan Varol Yaşar daha sonra imza günü ile yoğun bir ilgi yaşadı.

Kepez Yarıyıl Festivali

Yapılan festivale olan ilgiden başta Kepez belediye Başkanı Tütüncü olmak üzere tüm yetkililer memnun ve mutlu kaldı. Bu şehrin çocuklarını sevdiğini belirten Tütüncü çocukların her zaman mutlu olmasını istediğini de söyledi.

Kepez Belediyesince düzenlenmesine karşın Antalya Sömestir Festivali olarak kayıtlara geçen tatil etkinliklerine tüm Antalya’lı çocuklar davet edildi. Pazar gününe kadar sürecek etkinlik ve eğlenceler sonrasında açılacak olan okullara öğrencilerin daha zinde, mutlu ve dinamik girmesi hedefleniyor. 15 gün sürecek olan sömestir tatilinde zaman geçirmek için önemli bir adım olan festival sonraki yıllar için önemli bir rehber niteliğinde. Zira çocuklar baba ve anneleri ile birlikte eğlenceli vakit geçirirken sportif faaliyetlerde bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma