Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bilgi
  4. »
  5. Gel Dese Aşk Dizisinin Jenerik Şarkısını Kim söylüyor?

Gel Dese Aşk Dizisinin Jenerik Şarkısını Kim söylüyor?

Sonsatir Sonsatir -
294 0

Osman Sınav’ın yeni dizisi Gel dese aşk ekranlara merhaba demesinin ardından ilk bölümü ile izleyicilerde iyi bir izlenim bıraktı. Dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya olunca ayrı bir izleyici kitlesini çoktan kazandı. Ancak dizi ile dikkatleri üzerine toplayan ve önümüzdeki günlerde de önemli bir dinlenme potansiyelini yakalayacak olan dizinin şarkısı çok beğenildi. Bu manada arananlar arasında Gel Dese Aşk şarkısını kim söylüyor oldu.

Gel Dese Aşk Türküsünü Kim Söylüyor?

Dizide Erkan Petekkaya’nın evlenmeden önce eşine yazdığı şiiri kızı besteledikten sonra doğum gününde eşine hediye etti. Bu arada şarkıyı söyleyen ekranda İlayda Çevik görünse de aslında  şarkının jenerik şarkısını Öykü Gürman seslendiriyor. Kulağa hoş gelen dizi müziği çok sevildi. Bu nedenle de dizinin önüne geçme olasılığı yüksek.

Gel Dese Aşk Dizisinde Kimler Oynuyor?

Başrolü Erken Petekkaya’nın oynadığı dizi Atv de yayımlanmaya başladı. Pazar günleri yayınlanacak dizinin oyuncuları arasında Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Uğur Çavuşoğlu başta olmak üzere bir çok ünlü oynuyor. Dram türü ile ilk bölümüyle merhaba diyen dizinin konusu ise birbirlerinden kopan bir evli çiftin dramı. Erkan Petekkaya evli olmasına karşın mutsuzdur ve Bahar ile tanışmasından sonra yeni bir aşk başlıyor. Dizinin yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Bununla birlikte yeni bölümünde neler olacağı merak konusu ve  şimdiden beklenmeye başladı.

İlayda Çevik Kimdir?

Baharı canlandıran İlayda çevik dizide 25 yaşında deli dolu birini oynuyor. Gel Dese Aşk dizisinden önce tiyatroya başladı. Daha önceki dizileri ise Karagülde Maya Şamverdi karakteriydi. Balıkesir Burhaniye’de tiyatroya başlayan oyuncu Mimar Sinan Güze Sanatlar Lisesinde tiyatro eğitimi gördü.  2013 te karagül dizisinde oynadı. 2015 yılında ise kızım için isimli sinemada yer aldı. Savaşçı dizisinde Türkmen kızı, isimsizlerde yıldızı, sen anlat karadenizde ise berrakı oynamıştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma