Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Foto Galeri
  4. »
  5. Kaymakam Özgödek Duraliler Mahallesinde Vatandaşlarla Görüştü

Kaymakam Özgödek Duraliler Mahallesinde Vatandaşlarla Görüştü

Sonsatir Sonsatir -
117 0

Kepez Kaymakamı Özgödek Duraliler Mahallesi Halkıyla Bir Araya Geldi.İçişleri Bakanlığının emirleri doğrultusunda ülke genelinde il ve ilçelerde yetkili kişiler mahalle halkı ile toplanmaya devam ediyor. Halkın ihtiyaçları ve taleplerini yerinde alan yetkililer bu manada çözüm odaklı olarak çalışıyor. Antalya Kepez İlçesi Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek Kepez Duraliler Mahallesinde yaptığı toplantı ile halkın taleplerini yerinde dinledi. Genel olarak vatandaşların ihtiyaçlarının karşılandığı gözlemlenirken lüzum üzerine görülen sorunlarda yetkililere iletilmiş oldu.

Kepez Duraliler Mahalle Muhtarlığında bir araya gelen vatandaşlar ile Kaymakam Özgödek, Kepez Daire amirlerini de yanına alarak kurumsal açıdan tüm sorunlara çözüm yolu bulma için gayret gösteriyor. Bu manada bu ayki toplantı da Kepez Duraliler Mahallesinde yapıldı. Duraliler Mahalle Muhtarı Sercan DEMİR ve mahalle halkı yapılan bu ziyaretten memnun kaldı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma