Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Multinet Kart Geçen Marketler, Restaurantlar

Multinet Kart Geçen Marketler, Restaurantlar

Sonsatir Sonsatir -
661 0

Kullanıma açılmasının ardından erişim patlaması yaşayan multinet kart küresel ekonomideki yerini aldı. Bu aşamadan sonra ise kart sahibi olan kişilerin sorguladığı husus multinet kart nerelerde geçer? Multinet geçen marketler? Multinet Geçen Restaurantlar arama motorlarında.

Multinet Kart Nedir?

Öncelikle Multinet nedir bu sorunun cevabını vermek gerekir. Kısaca açıklanacak olursa önemli personel ağına sahip firmaların çalışanlarına verdiği maaş ile kurumsal harcama harici ödemeleri yapabildikleri akıllı bir kart diyebiliriz. Bu anlamda kart kullanan kişilerin nerelerde geçtiğine dair sorgulamasını indirecekleri MultiPay ile açacakları GPS sonrası en yakın multinet kart geçen marketler aramasını yapabilir.

Multinet Geçen Marketler

Personellerine maaş dışı ödeme yapan firmalar özellikle yemek türü alışverişlerini yapabilmeleri için akıllı kart ile bir adım öne geçti. Burada yapılan işlem firmanın daha kazançlı olmasına aynı zamanda multinet sayesinde verilen avantajlardan da yararlanılması amaçlı olarak gerçekleştiriliyor. Türkiye geneli yaklaşık 2 binin üzerideki mağaza, market, alışveriş merkezi gibi yerlerde kullanılan kartın ayrıca Giftcard özelliği de bulunuyor. Multinet genel olarak mağazalar, marketler, benzinlikler, restaurantlarda geçer. Bununla birlikte multinet geçen başlıca marketler de şunlar; Migros, Özdilek, Kipa, Tansaş, Metro, BİM, A101, Şok, Real, CarrefousSA iken mağazalarda şu şekilde; Boyner, Mavi jeans, Flo, Koray Spor, Çetinkaya, Hatemoğlu, Mudo ve Boyner.

Multinet Kart Avantajları

Yeme ve içme dışında ayrıca konaklama ve teknolojik ürünlerin alımında da bu kart kulanılabiliyor. Çok geniş bir ağa sahip olan bu kart önceki dönemlerde fişler aracılığıyla yapılıyordu. Bir kredi kartı gibi puan sistemi de bulunan kartla hediye kazanmak ta mümkün. Artan rekabetin getirdiklerinden sonra daha çok harcama yapılmasına teşvik sağlamak amaçlı bankalar ve benzeri kuruluşlar teşvik amaçlı olarak puan, hediye gibi unsurlar sunuyor. Bu anlamda Multinet ise tatlı para hediyeleri sunuyor ve bu sayede de cebinizde para kalmış oluyor. Bu kazancı sağlamak adına da multinet üye iş yerlerini bulmanız gerekiyor. Burada yapacağınız harcamalar ile ilkine % 5, ikincisine % 10 ve üçüncüsüne ise % 15 tatlı para kazancı söz konusu. Bu sayede bazı restauranlar daha yüksek oranlarda kazanç sunuyor ki böylece daha çok müşteri çekmiş oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma