Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. tanıtım
 4. »
 5. Tasarruf Yaparak Peşinatsız Araba Alın

Tasarruf Yaparak Peşinatsız Araba Alın

Sonsatir Sonsatir -
130 0

Faizsiz Finansman ile, Türkiye’de ve dünyada yeni bir sistem işliyor.  Sistem, istediğiniz herhangi bir yerde, faiz ödemeden ve kişinin bütçesine uygun olarak istediğiniz mülkü satın almanızı sağlar. Al-ver ve iş birliği sistemin özünü oluşturur.

Tasarruf Faizsiz Finansman Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Faizsiz Finansman ipotek garantili bir sistemdir. İpotek garanti sisteminde, borç tamamen silinene kadar herhangi bir müşterinin evine satılamaz mülkün ek açıklaması eklenir. Bu yöntemle diğer üyelerin hakları da korunmaktadır. Faizsiz finansman, pazarda güvenilir bir şirketlerdir.

Ayrıca peşinatsız araba almak isteyenler içinde güvenilir bir sistemdir.  Küçük tasarruflar ile ev araba sahibi olabilirsiniz.  peşinatsız araba fırsatı faizsiz finansman sisteminde oldukça verimli işliyor.

Faizsiz Finansman Sisteminde Peşinatsız Araba almanın avantajları nelerdir?

peşinatsız araba almak için bu sistemi değerlendirdiğinizde;

 • Taksitler faizsizdir. Organizasyon ücreti dışında ekstra ücret ödenmez.
 • Bu sistemde ilk aylarda faiz ödemeden evinize sahip olma şansınız olacak.
 • Türkiye’nin herhangi bir yerinde istediğiniz evi satın alabilirsiniz.
 • Bu sistem tasarruf yapmanızı sağlar.
 • Arabanızın değerini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
 • Taksitleri ödemekte geçici bir sıkıntı yaşamanız halinde taksitlerinizi dondurabilirsiniz.
 • Zorunluysanız ve sistemden ayrılmak istiyorsanız, o zamana kadar ödemeleriniz iade edilir (organizasyon ücreti iade edilmez).

Sistemde Ödemeler Nasıl Belirlenir?

Ödeme planınız katıldığınız sistemlere göre belirlenir. Ödeme planına göre borcunuzu daha hızlı temizlemek için taksitlerinizin belirli bir oranda sabitlenebilmesi veya artırılması planlanabilir.peşinatsız araba al ve küçük taksitlerle ödemeni gerçekleştir.

Taksitlerimizi dondurabilir miyiz, taksitleri ödemekte zorlanırsak sistemden çıkabilir miyiz?

Taksit ödemekte zorlanıyorsanız veya birkaç aylık maddi sıkıntı çekeceğinizi düşünüyorsanız ödemeleri daha düşük taksitlerle yapmanızı öneririz. Bu yöntem işe yaramazsa, taksitlerinizi dondurmanızı öneririz. Taksitlerinizi ne kadar çok ay dondurursanız, başka bir tarihte teslimatınız yapılır. Yaşadığınız finansal sorun uzun sürerse, istediğiniz zaman sistemden ayrılabilirsiniz. Sistemden çıkmak istiyorsanız bunu yapabilir ve taksitler ile o güne kadar yaptığınız peşin ödemeniz iade edilir. Müşterimiz tarafından sisteme girerken ödenen katılım ücreti, sistemden çıkmaları halinde iade edilmez. Sistemden ayrılırsanız sözleşme ve devlet yasa güvencesi ile belirlenen 3 ay ile 6 ay arasında bir günde para iadesi yapılır. Peşinatsız araba alma avantajları oldukça fazla sizde kampanyaları değerlendirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma