Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. TEB Öğrenci Kredi kartı ÜNİVERSİTEB Bonus

TEB Öğrenci Kredi kartı ÜNİVERSİTEB Bonus

Sonsatir Sonsatir -
195 0

Öğrencilere kredi kartı tahsisi tüm bankalar tarafından yapılırken müşteri kazanabilmek adına farklı özellikler ile sunulur. Bu anlamda ÜNİVERSİTEB TEB Bonus Kredi kartı öğrencilere alternatif avantajları ile veriliyor.

ÜniversiTEB Bonus Özellikleri

Bonus kart olarak üye iş yerlerinden taksitli alışveriş yapma imkanı veren ÜniversiTEB öğrencilere verilen bir kredi kartı ürünü. Alışverişler sonrası bonus kazandıran kart aynı zamanda öğrencilere aidatsız üyelik ücretsiz olarak verilebiliyor. Bunun yanında harcama sonrası taksitlendirme de bankaya başvurmanız halinde yapılan hizmetler arasında. Kazanılan bonuslar ile harcama ödeme söz konusu. Kampanyalar ile daha çok alışveriş imkanı veren karta başvuruda yaş sınırı 18. Bu yaşın altındaki kişiler aile bireyleri kanalıyla alabiliyor.

Öğrenci Kredi Kartı TEB Bonus

Öğrenci kartı olması münasebetiyle alacağınız kredi kartının limiti de düşük olabiliyor. Burada kart ayrıca size çilingir, çekici, camcı gibi desteklerde veriyor. Ayrıca kazanılan bonuslar size uçak bileti alma imanı da veriyor ve buradan araç kiralama, otel konaklamaları da altı ay vadeye kadar taksitlendiriliyor.

Nasıl Başvurulur?

TEB Üniversiteli kredi kartı başvurusu internet üzerinden yapılıyor. Başvuru sayfasından giriş yaptıktan sonra TC no, Cep Telefonu ve almak istediğiz ürünü seçip güvenlik kodu ile devam menüsünü seçiyorsunuz. Daha sonra limit bilgileriyle bir sonraki adı olan çalışma, gelir, adres bilgilerini doldurmaya geliyor. Daha sonra da ürün bilgisine ulaştıktan sonra başvuru aşamaları bitiyor. Onay sonrası ise kartınız adresinize gönderiliyor.

Kartınızı Kurye Getiriyor

İkametinize gönderilen kartı kuryeler getiriyor. Bu kuryeler aynı zamanda kredi kartına ait sözleşmeyi de getirdiğinden sizin bankaya giderek ayrıca sözleşme imzalamanıza gerek kalmıyor. İmzalan sözleşme kurye tarafından bankaya geri götürülür. Bu aşamadan sonra kartınız kullanıma açılır ve harcamalara başlarsınız. Sözleşmenin bir nüshası sizde kalırken aynı zamanda kartınıza yeni şifre almanız gerekecektir. Bu kartınızın şifresini de SMS yoluyla alabiliyorsunuz.

ÜniversiTEB Şifre Alma

Bunun için internet sayfasını kullanabilirsiniz. Kartınızın numarasını, güvenlik numarasını ve telefon numaranızı yazdıktan sonra güvenlik kodunu girin ve devam menüsü ile hareket edin. Burada TEB anında parola hizmeti ile sizlere destek veriyor.

Kaynak : https://www.ogrencikredi.com/teb-ogrenci-kredi-karti/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma