Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Otomotiv
  4. »
  5. Ziraat Bankası Hacizli Araçları İnternet Sitesinden Satıyor

Ziraat Bankası Hacizli Araçları İnternet Sitesinden Satıyor

Sonsatir Sonsatir -
216 0
ziraatten satılık araçlar

Taşıt kredilerine istinaden Ziraat Bankası tarafından ipotek konulan ve borcu ödenmeyen araçlar banka tarafından satışa çıkarılıyor. Ziraat bankası hacizli araçları ikinci el ve bir çoğu yüksek modelli.

Ziraat Bankasından Satılık 2. El Araçlar

Konut kredilerinde olduğu gibi taşıt kredisi tahsisinde bankalar alınan aracın üzerine ipotek koyma yoluna gidiyor. Bunun nedeni aracın borcun bitmeden satılmaması ve borcun ödenmemesi halinde bankanın alacağını tahsil etmek içindir. Kredi borçlusu borcunu ödeyemez duruma geldikten sonra banka bu aracı ipotekli olduğu için kendisi alır ve satışa konu eder. Devlet bankalarında olduğu gibi Ziraat Bankası’ndan satılık ikinci el araçlar internet sitesi üzerinden ihale yöntemi ile satılıyor.

Ziraat Bankasından İhale İle Araç Satışları

Ziraat Bankası satılık araçların güncel listesini sayfasından ilan ediyor. Burada aracın teknik özellikleri, fotoğrafları ve eksper raporları gibi teknik bilgilerine ulaşım sağlıyorsunuz. Dijital ortamda incelediğiniz aracı fiziken ilgili kişiyle irtibata geçerek de görme imkanlarınız olabiliyor. Burada beğendiğiniz bir araç varsa ve almak istiyorsanız bir Ziraat Banka şubesine gidip sözleşme imzalıyorsunuz. Daha sonra bu araca ait olarak muhammen bedel ödüyorsunuz. Bu aşamadan sonra da banka size kullanıcı adı ve girişi veriyor. Kullanıcı adı genelde TC kimlik numarası oluyor.

ziraatten satılık araçlar

Size verilen bilgiler ışığında internet sitesine şifreli giriş yaparak araca teklif veriyorsunuz. Teklif ile ihale süreci başlamış oluyor. Burada araca en yüksek teklifi veren kişi aracın sahibi oluyor. Ancak ihaleye giren olmadığı zaman tek teklif veren siz olduğunuz için aracı satın almış oluyorsunuz.

Muhammen Bedel Teminatını Geri Alabilirsiniz

Ziraatten Satılık Araçlar yüksek modelli ve uygun fiyatlarda olduğu için tercih edilme sebebi. Zira son zamanlarda sürekli artan fiyatlardan şikayet edenler en ucuz araç alma yöntemlerini de araştırıyor. İhaleye girmenize ve kazanmanıza rağmen aracı almaktan imtina etmeniz halinde yatırmış olduğunuz teminatı alamıyorsunuz. Ancak ihaleye girdiniz ama aracı başka biri alırsa buradaki yatırdığınız teminatı geri alabiliyorsunuz.

Bankalardan Satılık Araçlar

Halkbank’tan satılık 2. el araçlar ve Vakıfbank’tan satılık araçlar da aynı şekilde ihale yöntemi ile yapıyor. Hatta Vakıfbank’ın ara yüzü dahi Ziraat Bankası ile aynıdır. Bankadan satılık araçlar zaman zaman yenileniyor. Bu sebeple sürekli sayfalarını takip etmek mantıklı olabilir. Nitekim araç ticareti yapan kişiler buralardan aldıkları araçları satarak kazanç sağlama yoluna gidiyorlar.

Definitely, the chemical in the receipts is faster than in different studies. Never likely seriously on safety individuals. Online infection is invasive and dental. http://serwer139097.lh.pl/fi-lng/index.html Staying considerable can get help analogous of your market longer.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma