Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Nesrin Cavadzade Boy, Kilo, Kaç Yaşında?

Nesrin Cavadzade Boy, Kilo, Kaç Yaşında?

Aydin Duran Aydin Duran -
229 0
Nesrin Cavadzade Boy

Sinema ve diziler ile muhteşem bir oyunculuk örneği sergileyen, aynı zamanda güzelliği ile göz dolduran Nesrin Cavadzade boy uzunluğu merak edilmektedir.

30 Temmuz 1982 tarihinde Azerbaycan Bakü’de dünyaya gelmiş olan, Türk dizi ve sinema oyuncusu Nesrin Cavatzade aslan burcudur. Fiziki olarak göz rengi kahverengi saçları ise kahverengidir. Güzel oyuncu 1.68 boyunda 56 kilodur. Çok fazla dizi ve film’de rol almıştır. Hayran olduğu kişiler arasında Penelope Cruz olurken iş hayatında güldürmeyi ve duygulandırmayı oldukça fazla sevdiğini de belirtmiştir. Biyografi ile her daim araştırılan ünlülerden olan Nesrin Cavadzade güzel fiziği ile herkesin dikkatini çekiyor.

Nesrin Cavazade Kimdir?

Anne ve babası Bakü’de doğmuş olup Sovyetler Birliği dağıldıktan sonra 11 yaşında annesiyle ülkesine dönmüş yani Türkiye’ye gelmiştir. Babasını 16 yaşındayken kaybetmiş olan Nesrin Cavatzade oldukça acılı bir çocukluk geçirdiğini de belirtmiştir. Çocukken de sanatçı olduğunun hayalini kurarken bir sabah uyandığında kendisinde bir tuhaflık olduğunu hissetmiş ve kalbinin ağrıdığını 5 yaşında Hayatının güzelliklerine bir başka gözlerle baktığını dünyanın hissetmiş olup sanatçı olmaya karar vermiştir. Eğitim hayatı ise Marmara Üniversitesi sinema ve televizyon alanından mezun olduktan sonra 2 sene boyunca Şahika tekant stüdyo oyunlarında oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Gelecek hayalleri içerisinde ilk zamanlarda da hedeflediği gibi ana akım filmlerinde oynamak ve kendisini şaşırtmak olduğunu belirtmiştir.

Nesrin Cavadzade Boy
Nesrin Cavadzade Boy

Nesrin Cavadzade Oyunculuk Hayatı

Marmara Üniversitesi mezunu olan Nesrin Cavadzade televizyon macerası mı Yersiz Yurtsuz dizisinde başrolü üstlenerek başlamıştır. Samanyolu dizisinde canlandırdığı Melek karakteri ile ilgileri üzerine çekmiştir. Enerjik yanı sıra iddialı olurken doğal ve samimi oluşu ise gözlerden kaçmamaktadır. Küçük yaşlardan itibaren spora da merakı olan Cavatzade’nin 11 yaşında yüzme ve daha sonra tenis olmak üzere binicilik alanında da aktif olarak spor alanına olan ilgisini göstermiştir. Üzüntüyü ve stresi meditasyon yaparak üzerinden atan ünlü oyuncu diyetinin çoğunluğunu iyi yağlar oluştururken doğada vakit geçirmeyi yanı sıra seyahat etmeyi anlamlı ve derin ilişkiler kurmayı sevdiğini belirtmektedir.

Düşünce yapısı ise eskiye nazaran kendisi ile çok da az kavgalı ve kendine has duvarları olduğunu belirtmektedir. Canlandıracağı rollerde bazen sette kendisini çıkışsız hissediyor zorlanıyor daha önce yapmadığım bir şey yapmaya gayret ederek Evet dese de karakterin heyecan verici olması gerektiğini kendisi belirtmektedir.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma