Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yaşam
 4. »
 5. Nemli ve ışıltılı bir cilt için bakım ürünü nasıl seçilir?

Nemli ve ışıltılı bir cilt için bakım ürünü nasıl seçilir?

Aydin Duran Aydin Duran -
196 0
Nemli ve ışıltılı bir cilt için cilt bakım ürünü nasıl seçilir?

Özellikle sonbahar mevsimi ile başlayan soğuyan havalar sonrası hanımların en önemli sorusu vücut bakım ürünleridir. Bu aşamada nemli ve ışıltılı bir cilt için cilt bakım ürünü nasıl seçilir sorusu en çok aranılan hususlardan olmaktadır. Önümüzde seçenek çok, bu sebeple en iyisini seçmek gerekir.

Cildin uzun süreler nemli kalması için kullanılan losyon ve kremler kişinin istediği sonuçları vermeyebilir. Bu anlamda beklentiler büyük olsa da hayal kırıklıklarına neden olmaktadır. Özellikle çok kuru bir tene sahip kişiler istediklerine kavuşamamaktan şikayet eder. Özellikle bu tene sahip kişilerin mercek altına alması gerektiği hususlardan biri cilde süreceğiniz ürünün özellikleri olmalıdır. Yaşam deneyimler ile en iyi ürünü keşfetme olanağı sağlar.

Nemli ve ışıltılı bir cilt için cilt bakım ürünü nasıl seçilir?
Nemli ve ışıltılı bir cilt için cilt bakım ürünü nasıl seçilir?

Pürüzsüz Yumuşak bir Cilt İçin Ne Kullanmalı?

Uzun vadelerde derinlemesine etki gösterecek olan nemlendirici arayışlarında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Ancak kremin sürülmesi ile yağlı bir his vermemesi de önemli olmaktadır. Pürüzsüz bir cilt her kadının hayalidir. Bu anlamda nemli ve ışıltılı bir cilt için sektörde çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu aşamada en çok Nivea ürünleri ortaya çıkar. Özellikle yoğun bir yapısı ile cildi besleyen vücut kremlerine sahip Nivea ışıltılı bir cilt için alternatifiniz olabilir.

Fiyatları ile uzun süreler kullanma olanaklarına sahip Nivea büyük boy vücut kremleri isteklerinizi karşılayabilir. Cildinizi pürüzsüz, yumuşak yapmakta etkili olan ürün aynı zamanda göz kamaştıran bir niteliği kavuşturuyor.

Nivea Kullanıcı Yorumları

Nemli ve ışıltılı bir cilt için cilt bakım ürünü nasıl seçilir?
Nemli ve ışıltılı bir cilt için cilt bakım ürünü nasıl seçilir?

Kişinin kendi ten özelliklerine göre yorumlar farklı olabilir. Ancak genel itibarla olumlu yaklaşımlar söz konusu olmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

 • 48 saat nemlendirici özelliği sahip olduğunu hissettim. Kuru cildim için çok iyi geldi. Rutin olarak aynı ürünü kullanmaya devam ediyorum.
 • En önemli husus cildi nasıl ve ne kadar süre ile nemlendirdidiği. Bu sebeple ince beklentilerim var. Performansı bu konuda iyi. Cilt tipime uygun olarak görüyorum.
 • Dostlarıma sürekli tavsiye ediyorum. Kadınların ciltlerinin beslenmesi için çok önemli olduğu düşüncesindeyim. Özellikle kış aylarında sürekli kullanım cildinizde parlaklık ve canlılık veriyor.
 • Kafanıza göre bir krem alıp işleri zora sokmayın. Bu anlamda önceliğinizi deneme olarak Nivea olarak değerlendirin. C vitaminli serum ile kremler önemli. Böylelikle cildinizin nemini dengelerken aynı zamanda bebek gibi bir yüze sahip olabilirsiniz.
 • Her cilt özelliklerine uygun bir Nİvea bulunuyor. Bu anlamda gül kokulu ve badem özlü olanını kullandım. Adeta büyüledi beni.
 • Bütçenize göre çok olumlu sonuçlar aldığımı söyleyebilirim. Öncelikli olarak bir cilt doktorundan tavsiye alabilirsiniz. Nitekim cildinize uygun görüşler mutlaka olacakıtr.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma