Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. 2. El Konteynır Ne Kadar? Fiyatları

2. El Konteynır Ne Kadar? Fiyatları

Aydin Duran Aydin Duran -
206 0
2 El Konteynır Ne Kadar? Fiyatları

Kullanılmamış konteynır almak kadar size özel bir yapı ile konteynırın inşası yaptırılabilir. Bu anlamda seçenekler oldukça geniş olmaktadır. Bunun yanında çok daha ekonomik olması açısından ikinci el konteynır satın alınabilir. Bu durumda fiyatlar çok daha aşağı seviyelerde olmaktadır. Taşınabilir bir hüviyete bürünen bu yapılar özellikle kullanım ömrü uzun olması nedeniyle ikinci el olarak satılabilmektedir. Bu anlamda 2. El konteynır alımında büyüklük ve malzemenin yanında yıpranmamış olması yapının ücretine doğrudan etki etmektedir.

Kullanılmamış Konteynır Fiyatları

İhtiyaç olması halinde araştırılan konulardan biri kullanılmamış konteynırlar ile ikinci el fiyatları arasındaki farklar olmaktadır. Piyasada birçok ürün bulunabilir. Yıpranmamış ve kullanılabilir seviyelerdeki 2. El ürünler ile sıfır ürünler arasında fiyat olarak çok büyük rakamlar oynamamaktadır. Bu anlamda sıfır ürünler almak çok daha mantıklı olur. Yaşam alanlarınızda kullanacağınız konteynırların ayrıca büyüklüğüne göre fiyatları da değişiklik göstermektedir.

2 El Konteynır Ne Kadar? Fiyatları
2 El Konteynır Ne Kadar? Fiyatları

İnternette özelikle ürün satışına konu ilan edilen sitelerde kendinizin isteğine göre yapılmış bir ikinci el konteynır bulabilirsiniz. Hiç kullanılmamış ürünlerin satışı kadar 2. El konteynır fiyatı ile daha cazip gelebiliyor. Bununla birlikte almak istediğiniz konteynırı ne amaçla kullanacağınız da önemlidir. Zira şehirden uzak bir bölgede arazinizde kullanmak istiyorsanız burada lüks ve kullanılmamış bir konteynır almak mantıklı gelmeyebilir. Zira ikinci el ile kullanılmamış koteynır fiyatları arasında önemli uçurumlar söz konusu olmaktadır. Bunun yanında ürünün yapılması için sipariş vermeniz ile zaman kaybı da söz konusu olacaktır. Böylelikle daha önce yapılan bir konteynırı çekici ile istediğiniz yere hemen götürüp kullanmaya başlamanız size avantaj sağlayacak hususlardan biridir.

Konteynırlarda önemli olan husus kullanılan malzemelerdir. Öyle ki ürünün ücretine direk etki eden unsurların başında gelmektedir. Özellikle yalıtımlı ve lüks bir konteynır aynı zamanda yaşam alanı olarak kullanılabilir. Ancak basit malzemelerden yapılmış, yalıtımı olmayanlar içeriye sıcağı ve soğuğu aynı şekilde geçirdiği için sürekli kullanılamayacak kadar basite indirgenmiştir. Bu konteynır fiyatları doğal olarak çok daha ucuz olarak satılmaktadır.

2 El Konteynır Ne Kadar? Fiyatları
2 El Konteynır Ne Kadar? Fiyatları

2. El Konteynır Fiyatları

Konteynırların ebatları 3*7 olarak yapılmaktadır. Kişiye özel olarak farklı ebatlarda üretilmesine rağmen standart ebatları bu şekilde inşa edilmektedir. Bu anlamda fiyatlar ise 25 bin lira ile 450 bin lira arasında değişiklik göstermektedir. Daha çok bireysel kullanımlarda hobi bahçeleri için arayışta olan kişiler kendi bütçelerine uygun konteynır satın alma yoluna gitmektedir. Bu anlamda ikinci el konteynır fiyatları ortalama olarak şu şekilde listelenmektedir.

  • 3*7 sandviç panel yaşam konteynırları (şantiyeler için) 42 Bin TL
  • 3*7 özel tasarım ofis konteynırları 34 Bin TL
  • Şantiyeler için Konteynır 3*7 26 bin 500 TL
  • Hobi bahçeleri ve ofisler için 37 bin TL
  • 3*7 3 tuvalet 5 duş + Lavabo konteynırı 65 Bin TL

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma