Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Emlak
  4. »
  5. Koç Finans Kredi Çeşitlerinden Konut Ev Kredisi Başvurusu

Koç Finans Kredi Çeşitlerinden Konut Ev Kredisi Başvurusu

Aydin Duran Aydin Duran -
158 0

Ev Alanlara özel krediler var ve bunları bir çok kişi bilmiyor. Fakat, Koç Finans konut kredisi hakkında her şeyi sizin için kaleme aldık. KoçFinans kredi başvurusu ve diğer şartları findeks notu iyi olanlara özeldir. Ev alırken hangi kredi çekilir diyorsanız sizin için ideal olabilir, fakat taksit ve faiz tutarları konusunda iyi bir araştırma yapın.

Koç Finans Konut Kredisi Başvuru Şartları

Koç finans konut kredisi şartları ve başvuru için gereken evraklar sizler için yazımızda belirtilmiştir. Herkesin hayal ettiği ev ihtiyaçlarına yardım eden Koç Finans, son günlerde yapmış olduğu kampanyalarla da müşterilerine çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Koç Finans’tan kredi alma koşulları ve kampanya detayları sizler için araştırdık ve sunduk.

Bir eviniz olsun diye belik yıllarca para biriktirmişsiniz. Ancak biriken paralar da ev almanıza yetmemektedir. Durum böyle olunca yapacağınız en mantıklı adım bankalardan konut kredisi almaktır. Bu yazımızda özellikle Koç Finans konut kredisi başvuru ve şartlarından ve detaylı bilgi sunacağız.

Koç Finans Konut Kredisi ve Başvurusu

Tüketiciler konut kredisi çekmeden önce bankaların kredi için uyguladıkları faiz oranlarını, vade sayılarını ve konut için verilen kredi tutarını merak etmektedir. Koç Finans, tüketicilere kredi tutarı sağlarken en alt limiti 20.000 TL olarak belirlerken, en üst limiti de 300.000 TL olarak belirlemektedir. Ayrıca Koç Finans’ın tüketicilere sunduğu vade sayısı da 120 ay olarak belirlemektedir. Bu vade süresi tüm bankalarda aynı olmakta ve zaten en çok vade sayısı olan kredi türü konut kredisidir.

Tüketicilerin Koç Finans ile konut kredisine sahip olmaları için birçok yol bulunmaktadır. Bunlardan en bilinen yol, Koç Finans banka şubesine giderek yüz yüze yapılan başvurulardır. Ancak gelişen teknolojinin de bankaya olan olumlu etkisi sayesinde, artık müşteriler kredi başvurularında bile bankalara uğramadan gerçekleştirme fırsatına sahip olabilmektedir. Yani Koç Finans’ın müşteriler için banka şubelerine gelmeden kredi başvurusunda bulunmaları için internet bankacılığı sistemi geliştirmiştir. Böylece müşteriler internet bankacılığı ile ön başvurularını yaptıktan sonra gelecek olan cevap eğer olumluysa, müşteri imza için bankaya giderek kredisine sahip olabilmektedir. En uygun konut kredisi bulmak, şu an en revaçta konulardandır ev arayan vatandaşlarımız için.

Koç Finans Konut Kredisi Kampanyası

Son günlerde, Koç Finans daha çok yeni konut almak isteyenlere değil de konutunu yenilemek isteyen müşterilere kredi vermek istiyorlar. Yani tadilat gibi çıkan masrafların karşılanması için tüketicilere yardım destekli kredi çıkarmak istiyorlar. Ayrıca müşterilerine Arçelik ve Beko gibi ürünlerin alımında da %0 faiz oranıyla 9 ay vadede imkan sağlamaktadır.

Aslında her banka konut kredisi için belirli belgeleri istemektedir. Bu yazacaklarımız Koç Finans konut kredisine özel istenen belgeler değildir. Bunlar; kimlik fotokopisi, gelir belge durumu, ikametgâh belgesi ve krediye konu olacak olan evin tapusu olmaktadır.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma