Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Teknoloji
 4. »
 5. Bestwhozi Nedir? Riski Var Mı?

Bestwhozi Nedir? Riski Var Mı?

Aydin Duran Aydin Duran -
225 0

Hikaye ve takipçileri takip etmek istediğiniz hesaplardı bazı site ve uygulamaları tercih etmek mümkündür. Sosyal medya platformları arasında Instagram üzerinde genel olarak bestwhozi sosyal medya uygulamasını kullanmak çeşitli sebeplerle beraber gizli hesapların paylaşımlarını ve hikayelerini görmek adına belirli uygulamadan yararlanılmaktadır.

Bestwhozi Apk Nedir?

Instagram takipçilerini gönderilerini hikayelerini ve Instagram üzerindeki paylaşımlarına özel olarak erişim sunan uygulama olan Bestwhozi uygulaması da yer almaktadır. Instagram takipçilerinin gizli profillerini ve gönderilerini görmeye olanak sağlayan uygulama web sitesinden ya da uygulama üzerinden gizli profillerde yer alan gönderi ve videoları indirebilmeye olanak sağlamaktadır. Bu uygulamalar ise aşağıdaki gibidir.

 • Lili APK
 • Pingru APK
 • Postegro APK
 • Zoomie APK
 • Istalooker APK
 • Scout APK
 • Ghost APK

Gibi Android uygulamaları yer almaktadır. Teknoloji her gün gelişen yüzüyle güvenlik ihtiyacını artıran yeni ürünler ortaya koymaktadır. Bu sebeple soysal medya markaları da bu güvenlik ihtiyacını ortadan kaldıracak adımlar ile yeni gelişmeler arayışındadır.

Bestwhozi Nedir? Riski Var Mı?
Bestwhozi Nedir? Riski Var Mı?

Bestwhozi Instagram Gizli Hesap Görme

Sosyal medya üzerinde gizli hesapları takip etmeye olanak sağlayan Bestwhozi uygulama mobil cihazlar üzerinden erişim sağlanabileceği gibi aynı zamanda web sitesi üzerinden de giriş yapabilme imkanı olanak sağlamaktadır. Kayıt işlemleri ise oldukça kolay olurken gizli hesap görme işlemleri aşağıdaki gibidir.

 • MY PROFILE VIEWERS
 • VIEW PRIVATE ACCOUNTS

Seçenekleri ile profile giriş işlemlerini tamamlayan kişileri görmeye olanak sağlarken gizli Instagram hesaplarını da yine aynı şekilde görmeye olanak sağlamaktadır. Genel anlamda bu tarz sitelerin İlerleyen dönemlerde kapatıldığı bilinse de birçok kişi tarafından kullanılan fakat kapatılması ile beraber birçok kişi tarafından da kaygı duyulan platformlar arasında yer almaktadır diyebiliriz. Bu kaygının asıl sebebi ise güvenlik zaafiyeti olmasından dolayıdır. Herhangi bir sorun ya da sıkıntının oluşması halinde platform ile direkt olarak irtibata geçmek mümkündür.

Merak edilen fakat takip edilmekte istenmeyen kişiler genel olarak bu alternatifleri tercih etmektedir. Bu gibi durumlarda direkt olarak bu platformu tercih ederek gizli bir şekilde takip etmek istediğiniz kişileri takip etme imkanına sahip olabilirsiniz. Hayranı olduğunuz kişilerin gizli ınstagram hesaplarını belli etmeden istediğiniz gibi öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Normal takip etmek istemediğiniz durumların hepsini de yine aynı şekilde ınstagram hesaplarını hepsini gizli bir şekilde inceleme ve izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma