Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Steam, Epic Games Store Ücretsiz Oyun İndirme Fırsatı 399 TL

Steam, Epic Games Store Ücretsiz Oyun İndirme Fırsatı 399 TL

Aydin Duran Aydin Duran -
191 0
Steam, Epic Games Store Ücretsiz Oyun İndirme Fırsatı 399 TL

Türkiye’de oyun ile teknoloji sektörü sürekli bir rekabet içerisinde. Özellikle oyunlar ile rekabet seviyesi sürekli yükseliyor. Çok tercih edilen oyunlar ile oyunların alındığı platformlar bu aşamada önemli. Zira Steam ile Epic Games Store oyun rekabetinde ön plana çıkan başlıca adresler.

Epic Games Store Ücretsiz Oyunlar Veriyor

Oyun sektöründeki rekabet doğal olarak tüketiciye yansıyor. Zira Epic Games Store yaptığı açıklama ile oyun alanlara 5 Ocak 2023 tarihine kadar her gün bir gizli oyunun ücretsiz olarak hizmete sunulacağı yönünde oldu.

Küresel ekonomide büyük bir güç haline gelen Epic Games Store yaptığı açıklama ile ücretsiz oyunlar veriyor. Bu açıklama oyun sektöründe büyük yankı uyandırdı. Ancak burada verilen oyunun gizli olması ve sürpriz olması da ayrı bir heyecan ve merak uyandırıyor. Gizemli oyunlar oynamak isteyen kişiler sürprizler ile heyecanı tavan yapmak adına Epic Games Store’den ürün almaya başlıyor. Zira burada verilen oyunlar güncel olarak 399 TL ile satılıyor.

Steam Ücretsiz Oyun İndirme

Steam, Epic Games Store Ücretsiz Oyun İndirme Fırsatı 399 TL
Steam, Epic Games Store Ücretsiz Oyun İndirme Fırsatı 399 TL

Steam 399 TL ile ücretsiz oyun indirme fırsatı veren diğer bir platform. Küresel ekonomi ile çok geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Epic Games Store önceki gün Metro Lans Light isimli oyunu ücretsiz olarak sundnu. Özellikle gerilimi sevenler devamında aksiyon isteyenler için alternatif oyunlardan biri olarak Steam 399 TL bedel ile ücretsiz oyunlar indirme olanakları sağlıyor. Kampanya ile ücretsiz indirilen oyunlar;

  • Death Stranding
  • Metro Last Light

Epic Games Store Oyun İndirme Nasıl Yapılır?

Kütüphanesine ücretsiz olarak Epic Games Store oyun indirme arayışında olanlar nasıl yapıldığına dair sorgulamalar yapmaktadır. Bu anlamda öncelik üyeliktir. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile hesabınıza girdikten sonra ana sayfa menüsündeki gizemli oyun kategorisine giriş yapılmalıdır. Burada açılan oyunu ücretsiz olarak seçin ve yükle menüsü ile kütüphanenize indirin. Bir sonraki sayfada da sipariş ver menüsü ile işlem tamamlanıyor.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma