Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. icralık Araçlar
  4. »
  5. 80 Ay Taksitli Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

80 Ay Taksitli Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Aydin Duran Aydin Duran -
229 0

Bir bakışta faizsiz taksitle araba alma neredeyse imkansız gibi görünüyor olabilir. Fakat faizsiz taksitli araba almanın yolu var ve bu taksit miktarı da 80 ay’a kadar çıkıyor. Yani altı yıldan fazla vadede araba alma imkanlarına sahip olabiliyorsunuz. Araba alımında yeni bir çığır açan birarabam sayesinde hayal ettiğiniz arabalara ulaşabiliyorsunuz.

Peşinat Veriyor muyum?

Birarabam’dan araba almak istediğiniz zaman her hangi bir peşinat ödemesi yapmanıza gerek kalmadığı gibi küçük taksitler ile uzun sürede borcunuzu kapatıyorsunuz. Bu arada da araç ihtiyacınızı gidermiş oluyorsunuz. Araç alımında bütçenizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz ve vade farkı, faiz ödemesi gibi unsurlardan uzak olarak araç sahibi oluyorsunuz.

Sıfır ve ikinci el araç alımında alabildiğiniz bu hizmet için ayrıntılı bilgiyi 444 23 53 numaralı Birarabam Müşteri Hizmetlerinden de alabiliyorsunuz.

Vade Farkı Olmadan Araç Alın

Piyasada araç satışlarında ara ödeme, faiz, vade farkı gibi hususlar nedeniyle aldığınız araca fazladan ücret ödemesi yapmak zorunda kalıyorsunuz. Fakat buradan faydalanarak aldığınızda bu sayılan bütün hususlardan uzak kalıyorsunuz. Ayrıca taksitlerini de kendiniz belirliyorsunuz ki bütçenizi sarsmadan araç sahibi olmak mümkün.

Birarabam araç sahibi olmanız için peşinat ve peşinatsız seçeneklerini de kullanıyorsunuz. Tamamen size kalmış bir husus. Taksitle uzun vadede alacağınız arabayı daha ucuza mal ederken az ödemeniz sayesinde daha yüksek modelli ve modern bir araç sahibi de olabiliyorsunuz.  Kulağa biraz uzak geliyor olsa da bu sayılanlar ile peşinatsız 80 aya varan vadelerde araç alma imkanı Birarabam ile tüm Türkiye’de veriliyor.

Gruplar Halinde Sırayla Alınıyor

Birarabam’da küçük taksit tutarları ile hızlı teslim kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalar dahilinde hemen teslim seçeneği ile aracınıza hemen sahip olabiliyorsunuz. Bu şartlardan yararlanabilmek için üye olmanız ve oluşturulan gruplara katılmanız gerekiyor. Açılan gruplar 20 ile 66 kişi arasında oluşuyor. Bu gruplar ile tasarruf yapılıyor ve kura ile araç sahip olacağınız günü bekleyebiliyorsunuz. Tabi hemen alma seçeneğini seçmezseniz.

Orta ve Dar gelirli aileler için düşünüldüğünde önemli bir hizmet veren Birarabam değerlendirilmeli. Yani sizin için ne kadar doğru olur bilinmez fakat ayrıntılı bilgiye birarabam sitesinden de ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma