Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Otomotiv
  4. »
  5. Antalya’da En İyi Oto Tamircisi Kim , Berkan Otomotiv Sizlerin İhtiyaçlarına Çözüm Noktası Olabilir.

Antalya’da En İyi Oto Tamircisi Kim , Berkan Otomotiv Sizlerin İhtiyaçlarına Çözüm Noktası Olabilir.

Sonsatir Sonsatir -
172 0

Elbette herkesin oto tamircilerinden beklentisi farklı. Ancak beklentiler içerisinde o kadar çok ortak noktalar bulunuyor ki… Bu nedenle en iyi tamirci kim, kime aracımı teslim etmeliyim, Oto tamircisine güvenebilir miyim, tamircinin personeli sadık mı, bir endişeye mahal var mı?

Antalya’da Oto Tamirci

Aracınızı çok seviyorsanız ya da çok para harcamak istemiyorsanız, ya da buna benzer sıralanabilecek bir çok neden bulabilirsiniz ki, nereye kime tamir ettirmeli. Elbette bu soruların cevabını yıllardır arayanlardan bir tanesi olarak aracımı teslim etmeden önce benimde endişelerim bulunuyordu. Belki de  halen bulunuyor. Ancak araç sahibi olarak birilerine güvenmek zorundasınız. Bu güveninizi de tamirci kişilik boşa çıkarmamalı ve gelecekteki durumunu göz önüne alarak hareket etmeli.

Bu tür sorular ile kafa karıştırmadan bir yana Antalya’lı oto sahiplerine nacizane birkaç fikrimi iletmek istedim. Elbette bu fikirlerime katılırsınız yada katılmazsınız. Bu sizlerin bileceği bir husus. Ancak aracınızı teslim ettiğiniz kişi ihtiyacınızı karşılayacak biri olmayabilir. Zira motor tamircisinden oto elektirik tamiri isteyemezsiniz. Bu nedenle elektriksel arızaların giderilmesinde oto elektrikçisine gitmek gerekir. Ancak bu gibi durumlarda tamircinize güvenerek her şeyi bir kenara bırakarak aracınızı motor tamircisine teslim etmeniz sizin ona güvendiğiniz anlamına gelir. Bunun nedeni o kişinin güvendiği bir tamirciye güvenmektir. Tam bu nokta da Antalya’da bir oto tamircisinden bahsetmek istiyorum. Elbette bu ana gelene kadar bir çok tamirci ile muhatap oldum ve bir çoğunun dostluğunu sorguladım. Ancak öyle bir noktaya geliyorsunuz ki artık sorgulamak bir yana artık yorulduğunuz için endişelerinizi ve ön yargılarınızı da bir kenara bırakarak hareket ediyorsunuz.

Berkan Otomotiv

Son beş yıldır araçlarımı güvenerek teslim ettiğim bir tamirciden bahsetmek isterim. Burada tamamen benim görüşlerim mevcut. Bu kişilerin elbette eksi tarafları olacak. Zira kimse dört dörtlük değil. Ancak bu eksilerin oluşmasında da tamire aracını getiren kişilerin etkenini bir kenara bırakmamak gerekiyor. Antalya Akdeniz Sanayi sitesinde bulunan caminin arkasında küçük bir dükkanı bulunan Berkan Otomotiv benim ihtiyaçlarıma uzun yıllardır cevap veren bir kuruluş. Alakasız bir çok sorunumu yakın esnaf dostları ile gideren bu esnafın sahibi de adından da anlaşılacağı üzere Berkan. Sadece kendisi değil çalışanları ile doğru adımlar atıyor olması, aracınızı tamir ettirmek için randevu almanıza ve zaman ihtiyacına neden oluyor.

Berkan Otomotiv Antalya’da bir çok araç sahibinin sorunlarına en uygun fiyatlar ile çözüm bulabiliyor. Neden böyle diyorum… Çünkü tecrübelerime dayanıyorum. Bir çok arıza için uygunsuz fiyat ile parça değişimine itilmem, buna rağmen bir çok hususu küçük tamirler ile en ucuz yolla hallediliyor olması Berkan ve arkadaşlarını birkaç adım öne çıkarıyor. Aracınıza gereken parçanın nereden en ucuz yolla alınacağı, en uygun parçaların nasıl bağlanacağı, aracınızın tamiri ile teslim edilme süreleri gibi hususlar inanın bazen o kadar önem arz ediyor ki… Bu nedenle araç tamirinde öne çıkacak hususları zaman içerisinde çok daha iyi noktalara taşıyorsunuz ve beklentilerinizi karşılayan en yakın oto tamircisine teslim oluyorsunuz.

Bir araç tamircisi için söylenebilecek elbette bir çok husus bulunuyor. Bunun ayrıntılarını irdelemek gerekirse elbette bizler içinden çıkamayacak seviyelere ulaşırız. Ancak kişisel olarak araç tamiri için garanti dışında bir firma arıyorsanız burada Akdeniz Sanayi Sitesinde bulunan Berkan Otomotivi alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Erman İçin Ayrı bir Parantez Açmalıyım.

Berkan Otomotiv deyince bahsetmeden geçemeyeceğim bir husus ta var. Burada en yakın çalışma arkadaşı olan Erman ayrıca bir müşteri dostu. Her araç sahibine aynı bir yaklaşım var mıdır bilemem diyemeyeceğim. Çünkü bulunduğunuz zamanlarda çalışma arkadaşlarına ve gelen tüketiciye davranışı ile ön plana çıktığına sizlerde yakından şahit olacaksınız. Aracınıza sizin yaptırmak istemeyi düşünmediğiniz hususlar için bile Erman gerekli kafayı yoruyor… 🙂 Yakınen bir dostun dışında maddi olarak ta aracı ile yanınızda olabilen bir kişilik. Bu nedenle zaman içerisinde daha yakın dostluklar kurabileceğiniz bir Türk evladı olduğunu belirtmek istiyorum. Her ne kadar reklam olarak algılayabileceğiniz bir husus olsa da, özellikle renault ve renaulta yakın araçların tamirinde gerçekten ele almanız gereken nadir oto tamircilerinden biri.

Berkan Otomotiv iletişim ise 0 505 608 01 07. Yakın dostu Ermana ulaşmak isteyenler ise 533 426 55 77 numarayı arayabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma