Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dijital Para
  4. »
  5. Bitcoin İle Anlaşma Yapan En Ünlü Markalar Hangileridir?

Bitcoin İle Anlaşma Yapan En Ünlü Markalar Hangileridir?

Aydin Duran Aydin Duran -
168 0

Bitcoin ile işlem gören markalar, daha önce duymamışsanız oldukça ilginç ve inanılmaz gelecektir.

Markalar Neden Bitcoin İle Çalışırlar?

Bitcoin ile çalışan markalar için tam bir sayı belirtmek mümkün olmasa da en ünlü olanları sizler için bir araya getirdik. Son yılların en çok kafa karıştıran olayı olarak bilinen kripto para piyasaları, liderinin yaptığı anlaşmalarla bile getiri sağlıyor. Çünkü bu ürünle çalışmanın avantajlarını gerçek manada kullanabilenler, görünen çok daha fazlasını kazanıyorlar.

Bitcoin İle İşlem Gören Markalar Hangileridir?

Sanal para piyasalarında yüzlerce şirket birikti. Ancak hepsi farklı amaçlar ve getirilere sahip. Bunun yerine zaten ismi Dünya çapında duyulmuş ve bu nedenle erişim olanağının daha kolay olması bazı markaların oldukça ilgisini çekmiş gibi gözüküyor. Neden olmasın ki? Alacağınız ödemeyi direk olarak herhangi bir banka veya aracı olmadan tahsil etme şansını sunuyor. Bu konu ilk bakışta kuruş, belki lira hesabı olarak anlaşılsa da yanlış bir düşüncedir. İş yerinizde çalışanlarınıza maaş ödemeden iş yaptırmak gibi bir durum olarak algılanmalı.

Tüm vergi ve diğer giderlerin düşmesi, bugüne kadar yapılan kazanç hesaplarını bir kenara bırakıp, sadece geliri hesaplamaya başlarsınız. İşte Bitcoin’i tercih eden markalar;

MİCROSOFT

Microsoft markasını bilmeyen birinin bu yazıyı okuyacağını sanmıyorum. Bilgisayar tarihinin başka bir boyuta ve günümüzdeki halini almasına yardımcı olan bu markada artık Bcoin ile alışveriş yaptırıyor. İstediğiniz Store’den bu elektronik para yardımıyla istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

SUBWAY

Bir yemek markası olan bu şirket, tüm siparişlerinizi bu yöntemle ödeme kolaylığı sağlıyor. Bazı ülkelerde bu ödeme şeklini seçerseniz, indirim kazanıyorsunuz.

Bitcoin İle Alışveriş Yapmanın Getirileri Nelerdir?

Bitcoin ile alışveriş yapmanın yöntemlerini artık tüm kullanıcılar bilmektedir. Normal bir ödeme yöntemi algılanarak devam eder. Ancak anlık iniş ve çıkışlar sizi bazı noktalarda zor durumda bırakabilir. Bunun dışında Bitcoin satın almış ve kullanmak istiyorsanız, anlaşmalı bir işletmeden pizza siparişi veya kıyafet almanız için bir mahsur olmayacaktır. Bitcoin ile çalışan markaların sayısı gün geçtikçe artmakta, zamanla diğer büyük markalarında katılımda bulunması şaşırtmamalı.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma