Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Kurtaran Hesap Denizbank’ın Kredili Mevduat Hesabı Hizmeti

Kurtaran Hesap Denizbank’ın Kredili Mevduat Hesabı Hizmeti

Aydin Duran Aydin Duran -
168 0

Bankalar arasında ek hesap diye adlandırılsa da ekonomi sözlüğündeki karşılığı Kredili Mevduat Hesabı (KMH) Denizbank’ta Kurtaran Hesap olarak hizmete sunulmuş. Banka şubeleri nezdinde bulunan vadesiz hesaplarınıza tanımlanan kurtaran hesap limitleri dahilinde hazır krediniz her zaman çekilmeye hazır bir vaziyette sizi bekliyor oluyor. Harcamalarınızdan ödemelerinize, nakit çekimlerinizden taksitlendirme işlemine kadar bir çok alternatifi bünyesinde bulunduran bu hesap tüketicilerin en çok sevdiği kredi ürünlerinden birisi haline geldi.

SMS ile Kurtaran Hesaba Başvurun

Denizbank ek hesabı olan Kurtaran hesaba başvurunuzu SMS ile anlık olarak yapabilirsiniz. KURTARAN boşluk TC numaranızı 3280’e göndermeniz halinde bir kaç dakika içerisinde banka size gerekli şartları taşıyor olmanız halinde yine SMS ile onay veriyor. Onay sonrası banka şubesine giderek Kurtaran Hesap sözleşmesi imzalıyorsunuz ve tanımlanan para ile işlemlerinize başlayabiliyorsunuz.

Başvuru esnasında banka sizin ekonomik durumunuz, kredi notunuz gibi hususları inceleyecektir. Bu incelemenin nedeni ek hesabın bir kredi türü olmasıdır ve krediler gerekli şartları taşıyan kişilere tahsis edilmektedir. Bankalara olan borçlarınızdan dolayı hukuksal bir süreç yaşamanız halinde banka size bu onayı vermeyebilir.

Denizbank Kurtaran hesabı kullanmak için en kolay ve hızlı başvurular bir Banka şubesi üzerinden geçiyor. Bankanın isteyeceği gelir belgesi, SSK çalışma yazısı, Gelir yazısı ve ikametgah belgesi gibi hususlar ile Kimliğiniz hazır olması halinde banka başvurunuzu değerlendirerek hemen hesabınıza bu tanımı yapabilir. Bu tamamen bankanın yoğunluğu ve sizin bu şartları karşılıyor olmanız hususlarına bağlı olarak hareket ediyor.

Denizbank Kurtaran Hesap Taksitli Nakit Avans

Banka hesabında paranız olsa bile bu hesaptaki limitiniz dahilinde taksitli avans çekebiliyorsunuz. Çekeceğiniz paranın geri ödeme vadesi 3,6,9 ve 12 ay üzerinden hesaplanıyor. Daha uzun vadede kurtaran hesap taksitli avans çekme imkanınız olmuyor. Para çekimi sonrasındaki ilk ayın son günü de taksitiniz ilk ödeme zamanı gelmiş oluyor. Çekmiş olduğunuz bu avansı isterseniz ilerleyen dönemde hepsini birden kapatabiliyorsunuz.

Kurtaran hesap faiz oranları ve taksitli nakit avans faizi % 2,25 olarak müşterilere sunuluyor. Anlık olarak para ihtiyacınızı karşılayacak bu ürün sayesinde bir sonraki ay düşük tutarda bir faiz ödeme yapmanız halinde limitiniz yine artmış oluyor ve yine harcama ve çekim yapma imkanınız olmuş oluyor. Örneğin alacağınız 2 bin liranın 30 günlük faiz tutarı vergiler haricinde yaklaşık 50 Lira civarlarında oluyor. Size sağladığı manevi kazançlar sayesinde bu giderin sizin için bir önemi olmasa gerek.

Kurtaran Hesap Avantajları

* Hesabınızda para olmadığı zaman bu limitinizi çekim yapabiliyorsunuz.

* Otomatik ödeme talimatlarınız yine paranız olmadığı zamanlarda bu hesaptan ödenebiliyor.

* 12 ay vadeye kadar hazır krediniz hesabınızda olacaktır.

* Kullanmadığınız zamanlarda faiz yansıtılmaz. Sadece kullandığınız gün kadar faiz ödemesi yaparsınız.

Denizbank Kredili mevduat hesabı olarak hizmet alacağınız Kurtaran Hesap avantajları ile  her zaman kullanmak isteyeceğiniz ve zamanla daha çok talep edilen bir bankacılık ürünü haline geliyor.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma