Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dijital Para
  4. »
  5. G-20 Zirvesinin Kripto Paralar Üzerindeki Etkileri Neler Oldu?

G-20 Zirvesinin Kripto Paralar Üzerindeki Etkileri Neler Oldu?

Aydin Duran Aydin Duran -
104 0

Dünya liderlerine ev sahipliği yapan Arjantin’de Sanal paralar hakkında ciddi manada görüşmeler yapıldı.

G-20 Zirvesinde Kripto Paralar Nasıl Yer Aldı?

Kripto paraların gelecek planlamaları oldukça farklı bakış açılarına sahne oluyor. Maddi olarak yaşanan düşüler, otomatik olarak tüm güveni yerle bir ediyor. Herkes kendisi için kaliteli bir adım olarak kabul ettiği elektronik paralar, artık sadece sorun haline dönüşmeye başladı.

Durumun ciddiyeti, Dünya üzerinden soğuk bir kaos ortamı varken bile, kendinden bahsettire biliyorken, ara vermeden yaşanan düşüşler, liderinden dikkatinden kaçmamış olsa gerek. Tüm bu gelişmeler yaşanırken, en ünlü elektronik paralardan 60 tanesi gerileme yaşadı.

Kripto Paralardaki Son Düşüşlerin Sebebi Nedir?

Sanal para borsalarındaki inanılmaz hareketlilik, artık tam anlamıyla zararlı bir hale dönüşmeye başladı. Oldukça hızlı yaşanana değişiklikler, bazı kişi ve kurumlar için hiçte iç açıcı gözükmüyor. genel anlamda insanlar her zaman için kendinden baz alarak karşı tarafı yargılar. Ancak durum böyle değil, bizler 2 en fazla 3 bitcoine sahipken, bazı şirketler milyar dolarları bulan rakamlarda yatırım yapıyorlar. En ufak bir düşüş çok büyük kayıplara yol açmakta.

Bazı niteliklerine göre tercih edilen ve dijital para borsalarında yerini koruyan firmalar şuan için daha iyi konuma geldiler. Çünkü bu sanal paraların sağladığı kolaylığı başka hiçbir mecrada bulamazsınız.

Kripto Paralardan Şuan Kazanç Sağlamak Mümkün mü?

Sanal para borsalarından para kazanma yolları şu an için oldukça zor gözüküyor. Yıllardır bu sektör içinde artık profesyonelleşmiş kişiler bile yatırım yapma konusunda kararsızlıklarını dile getirdiler. Özellikle dijital paralara en çok değer veren ülkeler, Çin, Japonya, Amerika, Arjantin ve diğer ülkelerdeki yatırımcılarda hepsi ağız birliği yaparak adımların dikkatli atılması için uyarılarda bulundular.

Yayınlanmakta olan en iyi bitcoin dergileri bile durumun altını çizerek, en yakın zamanda gelişmeler olacağını haberdar edebiliyorlar. Yakın zaman içinde yeni yıla gireceğiz, hızla değişen Dünya’da farklılıklar olması tabi ki doğal karşılanmalı.

Kripto paraların gelecek planlamalarıbu kadar etkin olduğu alanlarda yapılan hataların, çoğu zaman telafisi mümkün olmuyor, hızlı bir geri dönüş şart.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma