Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Garanti BBVA ATM (Bankamatik) Dolar Euro Döviz Yatırıp Çekme Bozdurma

Garanti BBVA ATM (Bankamatik) Dolar Euro Döviz Yatırıp Çekme Bozdurma

Aydin Duran Aydin Duran -
526 0

Günümüz teknoloji bir çok hizmeti barındırmasına rağmen fiziki olarak para çekme imkanı veren tek elektronik cihaz ATM’ler. Bankalar kişilere verdiği bankamatik kartları sayesinde bir çok hizmeti verirken ayrıca müşterisi olmayan kişilere de kartsız işlem menüsü ile destek veriyor. Bu desteklerden bir tanesi de Garanti Bankası sahibi olduğu ATM’lerden Dolar, Euro gibi döviz yatırıp çekme istendiğinde de Türk lirasına bozdurma.

Yurt Dışından Gelenler Hesaplarından Döviz Çekebiliyor

Garanti BBVA milyonlarca müşteriye hizmet verirken aynı zamanda yurt dışından ülkemize gelen yerli ve yabancı misafirlere de bankacılık hizmeti vermektedir. Bunlardan bir tanesi de kişilerin her an ihtiyacı olduğu döviz yatırıp çekme ya da bozdurma işlemi. Bu anlamda sizlere destek verecek bir çok döviz bürosuna ulaşım sağlıyor olsanız da kendi ülkeleri ve bankaları ile anlaşmalı konumunda olan Garanti yurt dışı hesaplarındaki dolar ve Euro gibi kurları ülkemizden çekme imkanı veriyor. Ayrıca dilerse de kişilerin hesabına para yatırması mümkün. Bu aşama da yapmanız gereken ilk işlem döviz işlemi gören bir Garanti ATM’si bulmanız olacak.

garanti bbva
Garanti BBVA

Bankalar anlaşmalı olarak küresel ekonomiye hizmet verirken müşteri kazanma ve kalite yükseltme çabası içerisinde dünya ülkeleri bankaları ile anlaşmalı olarak hareket eder. Burada amaç yine para kazanmak. Ticari konumdaki bankalar dünya ülkelerindeki ağını genişletmek için belli başlı büyük şehirlerde şube açma yoluna gidiyor. Ancak en çok kazanç kurulu sistem ile anlaşmalı bankalar üzerinden hareket etmek daha kolay ve hızlı.

Döviz Yatırıp Çekme Türk Lirasına Bozdurma Garanti BBVA Bankasında

Döviz işlemi gören Garanti bankamatiklerini genel olarak turistik bölgelerde bulabiliyor olsanız da, bankanın resmi sitesinden de güncel listeye ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Buradan olduğu gibi Garanti internet bankacılığı ve mobil bankacılıkta size rehber konumunda. Garanti Bankası döviz işlemi gören bankamatiklerinde döviz kuru işaretleri ile de hizmet verdiğinin tanımını yapıyor. Bu bankamatiklerde kişi döviz yatırarak TL’ye çevirme imkanına sahip. Bu aşamada hesabınızdaki dolar ya da Euro’yu da çekebiliyorsunuz. Ya da Türk lirasına bozdurarak çekim imkanı sağlıyorsunuz.

Daha çok Akdeniz ve Ege kıyılarında bulunan bankamatikler üzerinden hizmet alabildiğiniz döviz işlemi gören bankamatikler bir çok ülke parası ile işlem görüyor. Ancak en çok rağbet göreni Euro, Dolar yatırıp çekme ile her an hizmet alabildiğiniz Garanti BBVA bankamatikleri oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma