Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Garanti BBVA ATM Para Çekme Limitleri Ne Kadar Oldu?

Garanti BBVA ATM Para Çekme Limitleri Ne Kadar Oldu?

Sonsatir Sonsatir -
210 0
Garanti BBVA Bankamatik Para Çekme Limitleri Ne Kadar Oldu?

Garanti BBVA Bankası müşterilerine para çekme limitleri hakkında yeni bir duyuru yaptı. Duyuruya göre ATM 2024 para çekme limitleri yeniden belirlendiği duyuruldu.

Bankacılık işlemlerinde yapılan yanlış adımlar Finansal sorunlar olarak tüketiciye yansımaktadır. Böylelikle Garanti ATM para çekme limitleri ile yapılan işlemlerdir.

Garanti Bankası ATM Para Çekme Limitleri Ne Kadar?

Bankacılık işlemlerinin internet ve mobil bankacılığında yapılmasına karşın para çekme ve yatırma işlemleri bankamatikler aracılığıyla yapılmaya devam ediliyor. Bu anlamda yatırma ve çekme işlemi için limitler söz konusu olmaktadır. Garanti Bankası müşterilerine yenilenen tutarlar ile para çekme ve yatırma limitlerini belirledi. Böylelikle Garanti BBVA ATM Para çekme limitleri,

  • Kart ile çekimde 10 Bin TL
  • QR Kod ile çekimde 10 Bin TL
  • Mevcut limit üstü çekimde 10 Bin TL olarak belirlendi.
Garanti BBVA Bankamatik Para Çekme Limitleri Ne Kadar Oldu?
Garanti BBVA Bankamatik Para Çekme Limitleri Ne Kadar Oldu?

Yapılan duyuruda yeni limitlerin 13 Şubat tarihi itibariyle olacağı belirtildi. Bununla birlikte yatırmada limit daha üst sınırlarda bulunuyor. Bunun yanında limit üstü para çekme işlemi için belli komisyonlar söz konusudur. Bu anlamda çekeceğiniz tutara göre farklı limit üstü para çekme ücretleri alınmaktadır. Bu çekim esnasında bankamatik sizlere ne kadar çekileceğini de belirtmektedir. Onay vermeniz halinde paranızı böylelikle limit üzerinde çekebilirsiniz.

Garanti BBVA ATM Para Yatırma Limiti Ne Kadar?

Bankalar para çekimlerde sınırlı limitler uygulasa da bunu yatırma işleminde uygulamaktan uzaktır. Ancak günlük olarak 20 bin lira para yatırma limiti Garanti Bankası müşterilerine sunulmaktadır. Bir diğer husus ise para yatırırken fiziki olarak durumlardır. Paranın yırtık, eksik olmaması gerekir. Bununla birlikte okunamayacak kadar yıpranmamış ve kuru paralar yatırılabilmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma