Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Aydin Duran Aydin Duran -
133 0

Halkbank doğrultusunda  yaşama geçirilen taşıt kredisi ürünü yardımıyla taşıt alım aşamasındaki bütün nakit ihtiyaçlarınızı düşük faizli avantajlı finansman temin edebilirsiniz.

Halkbank, hem sıfır kilometre otomobil alışverişlerinizde, hem de ikinci el otomobil alımlarınızda gerektiğince avantajlı koşullar ile beraber taşıt kredisi kullanmanıza imkan sağlıyor. Satın alınacak otomobil üstüne ipotek tesisi gerçekleştirerek taşıt kredisi amacıyla size gereken teminatı gerçekleştiren  bu banka, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile beraber zorlamayacak ve  yormayacak bir ödeme planıyla kefilsiz taşıt kredisi kullanmanıza imkan sağlıyor.

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Ürününden Biraz Bahsedelim;

Halkbank’ın düzenlediği bu yeşil ışık taşıt kredisi ürünü ile beraber sıfır kilometre otomobiller amacıyla yapacağınız taşıt kredisi başvurularında ilk taksit amacıyla 3 ay erteleme imkanından çok avantajlı olarak faydalanabiliyorsunuz. Banka, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile beraber ilk taksidinizi üç ay erteleyerek, ödemelerinize bahar sonucunda başlamanıza imkan veriyor. İkinci el otomobil alımlarında da faydalanılabilecek bir ürün olan yeşil ışık taşıt kredisi, bu şartlar altında da beş yaşından daha yeni olan otomobiller amacıyla 3 ay erteleme imkanı sunabilmekte.

Halkbank, sıfır kilometre otomobillerin proforma fatura bedelinden, ikinci el otomobillerin de kasko sayısal değeri üzerinden temin edilebilecek taşıt kredisi sayısını hesaplamaktadır.

Halkbank 30.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı Nasıldır?

Halkbank’tan çekeceğiniz 30 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü amacıyla gerçekleştireceğiniz kredi başvurusunda ödeme planınızı 48 ay vade opsiyonuyla talep etmeniz durumunda bankanın uygulayacağı aylık sabit olan taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,30 olurken, ödeme yapılacak eşit taksit tutarı 892,58 Türk Lirası’na, kredinin toplam masrafı ise 306 Türk Lirası’na, toplam yapılacak geri ödeme ise 42 bin 843,70 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Bu faydalı ve yararlanılması gereken kredi kampanyası ve ödeme planına ait bulgular 11 Mart 2018 tarihi itibariyle alçakta yer alan bağlantı aracılığı ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4525-yesil_isik_tasit_kredisi

Aynı vakitte internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız amacıyla en ideal kredi kampanyasının hangi banka doğrulusunda sunulduğunu inceleyebilir, sizin amacıyla en avantajlı kredi kampanyasını kendiniz için edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma