Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. tanıtım
  4. »
  5. Kedi Kumu Kokusu Nasıl Giderilir ?

Kedi Kumu Kokusu Nasıl Giderilir ?

Sonsatir Sonsatir -
156 0

Kedi kumu, yapısı itibariyle kokar. Bazı kedi kumları kokuyu hapseden yapıda, bazıları sıvıyı hapseden yapıda, bazıları ise kendiliğinden parfümlüdür. Yalnız bu önlemlerin hiçbiri uzun süre boyunca kedi kumunun kokmasının önüne geçmeyecektir. Peki ama kendi imkanlarınızla kokusuz kedi kumu nasıl elde edilebilir? Bu işlem için kedi kumunuz her ne olursa olsun düzenli olarak temizlemeniz yeterli olacaktır. Piyasada satışı yapılan kokusuz kedi kumlarını da tercih edebilirsiniz.

Kokusuz Kedi Kumları Nasıl Kullanılır?

Zaman içerisinde ortaya çıkan kötü kokuyu maskelemek amacıyla tasarlanmış kedi kumlarıdır. İçeriğinde herhangi bir kimyasal bulunmadığı için parfümsüzdür. Bu sebeple kediniz açısından hoş bir tuvalet deneyimi yaşatabilir. Yalnız, kokusuz kedi kumları her ne kadar kokuyu hapsettiği söylense de bir noktadan sonra koku yapmaya başlayacaktır.

Kokusuz kedi kumlarına alternatif olarak satılan, kimyasal içermeyen kokulu kedi kumları da denenebilir. Bunlar arasında sabun kokulu, kediler için faydalı bitkisel yağlar ihtiva eden kedi kumları da vardır. Yalnız, kediniz kokusunu sevmezse bu sefer kendisi kullanmak istemeyebilir. Buna da dikkat etmek gerekir.

Topaklanan Kedi Kumu Nedir?

Sadece ülkemizde değil, tüm dünyada en fazla tercih edilen kedi kumudur. Temizliği son derece kolaydır. Pislenen kısmının dışında olduğu gibi bir sonraki sefer için kullanılabilir. Topaklanan kedi kumu pisliğin olduğu bölgenin topak topak olmasını sağlar. Kendi ekipmanları ile pis toprağı ayırabilirsiniz.

Bu sayede hem daha uzun süreli kullanım sağlarsınız hem de kedinizin hijyenini korursunuz. Topaklanan kedi kumları çoğunlukla bir takım ekipmanlarla birlikte satılabilmektedir. Tüm bu seçeneklere göz atmak için profesyonel bir adresten destek almanız tavsiye edilir. Türkiye’de bu işi en profesyonel olarak yapan ve topaklanan kedi kumu başta olmak üzere pek çok farklı ürün satan PetPal adresine de göz atabilirsiniz.

Özellikle şunun altını çizmek isteriz ki, petshop ürünlerinin neredeyse tamamı %100 orijinal markalardan satın alınmalıdır. Aksi takdirde sizin için zor bir sürecin başlangıcı olabilir. Kedinizin sağlığını ve kendi hijyeninizi riske atmamak için işini profesyonel şekilde yapan bir adresten destek almanızı tavsiye ediyoruz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma