Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Kredi Kartları Bonus Uygulamaları Nelerdir?

Kredi Kartları Bonus Uygulamaları Nelerdir?

Aydin Duran Aydin Duran -
161 0

Vazgeçilmezimiz haline geldi artık ve kredi kartlarının bonusları hakkında bilgi veriyoruz. Bankalardan alınan kredi kartının bonus uygulaması var mı, avantaj sağlıyor mu ve nasıl değerlendirilir sorularının tamamını yanıtlandırmayı tercih ettik. Fakat kart sahiplerinin yüzünü güldürecek ve avantaja geçirecek yöntemlerden bahsedeceğiz.

Kredi Kartları Bonus Uygulamaları

Artık hemen hemen herkes en az iki olmak kaydıyla kredi kartına sahip diyebiliriz. Kredi kartının bonus uygulamaları gerçekten hayatımızı kolaylaştırıyor yalnız doğru kullandığımızda. Ne yazık ki biz ayağımızı yorganımıza göre uzatmıyoruz ama nedense yine de bu kartlardan vazgeçemiyoruz. Bankalarda kullanımı artırmak ve kendi kartlarını cazip hale getirmek adına çeşitli kampanyalar yapıyorlar. Bu da bizi cezp ediyor bir yerde. Bankaların bu çözümleri arasında artı taksit imkanları ve bedava alışveriş yapabilmenizi sağlayan bonus kampanyaları bulunuyor.

Kullandığınız kartın mensup olduğu bankanın çözüm ortağı olan yerlerden alışveriş yaptığınızda bonus, World para, chip para gibi bonuslar kazanıp yine çözüm ortağı olan yerlerde bedava alışveriş yapma şansını yakalıyorsunuz. Kredi kartlarını kullanırken kullanacağımız yerlerdeki pos cihazlarının çeşitlerine de dikkat etmeliyiz ki daha çok bonus kazanabilelim. Kredi Kartları Bonusları ve Uygulamaları kartımızın çeşidine göre Maximum kart, Bonus kart, World kart, cardfinans için ortak pos cihazlarının olup olmadığını alışveriş yaptığımız yerlere sorabiliriz. Bu gibi yerlerde daha önce kazanmış olduğumuz puanları da kullanabiliriz.

Bankalar bu kampanyalar ile müşterilerin ilgisini çekmekte ve onlara en iyi hizmeti nasıl veririz diye düşünmektedirler. Genel olarak kredi kartı kullanıcıları da bu uygulamalardan memnundurlar.

Kredi kartları bonus uygulamaları ile bedava alışveriş yapmayı kim istemez ki? Sizler de kartınızdaki bonusları kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Bonusu Nasıl Alınır?

TV reklamlarında, sosyal medya üzerinde ve bazı internet sayfalarında günlük olarak kredi kartı bonusları hakkında bilgi verilir. Genellikle benzin istasyonu kampanyaları ön plana çıkmaktadır. Kredi kartınızla aynı akaryakıt istasyonundan aylık 3 sefer 100 liralık alışverişlerinize puanlar kazanıyorsunuz. Bunun gibi bir çok ekstra avantaj elinizde, sadece takibini düzenli olarak yapmanız gerekiyor.

Kart bonusları arasında en çok kullanılan ise biriken puanlardır. Tüm harcamalarımızdan kredi kartı puanı kazanıyoruz ve istediğimiz şekilde bunları harcıyoruz. Özellikle belirli bir limitin üstündeki harcamalara daha fazla puan imkanı sağlıyorlar. Şayet düzenli kredi kartı kullanımından kazanç elde etmeniz kaçınılmazdır. Düzenli ödemeler, uygun taksitler ve sabit alışverişler ile kesenizi daha da zenginleştirebilirsiniz.

Tüm banka kredi kartlarının özellikleri kendine hastır ve müşterilerin hayatını kolaylaştırmaya yönelik üretilmiştir. “Kredi kartı bonusu nerede ve nasıl kullanılır?” Aklınıza takılanlardan birinin bu olduğunu düşündük ve dilediğiniz gibi harcama yapabileceğiniz hususunda sizi bilgilendirmek istedik. Kartınızla alışveriş yaptığınızda muhakkak bonus puanınızın olum olmadığını sorun, içindekileri kullanmayı ihmal etmeyin. Tüm puanların belirli bir süresi oluyor ve bu zaman içinde değerlendirmek gerekir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma