Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Maxipuan Kullanılan Geçen Yerler

Maxipuan Kullanılan Geçen Yerler

Aydin Duran Aydin Duran -
164 0

1924 yılından günümüze en iyi hizmetleri müşterilerine veren İş Bankası Maximum kredi kartı ile Maxipuan hizmetini sunuyor. Maximum kredi kartı kullandıkça maxipuan biriktirilebiliyor ve maxipuan kullanılan geçen yerler fazla olduğu için müşteriler oldukça avantajlı oluyor. İş Bankası’nın Maximum üye kuruluşlarında Maximum kredi kartı kullandıkça maxipuanlar birikiyor ve buna ek olarak İş Bankası’nın hizmet güncellemesi yapması ile Maximum kuruluşu olmayan yerlerde alışveriş yapıldığında maxipuan kazanılabilir. Kazanılan maxipuanlarpek çok yerde kullanılabiliyor. Her 100 TL alışverişte belirli bir miktarda biriken maxipuanlarınız, harcama yaptığınız yerin İş Bankası ile anlaşmasına göre farklı oranlarda kazandırabiliyor. Ayrıca kampanyalar ile de maxipuan kazanımları farklı kuruluşlarda süreli olarak artıyor.

Maxipuan Nedir?

Harcama yaptıkça biriken ek bir bakiye olarak da tanımlanabilecek olan maxipuanlar tüm Maximum üyesi iş yerlerinde kullanılabiliyor. Ayrıca bu ödemelerinizde maxipuan kullanırken gerektiği zaman Maximum kartınız ile ödemenin bir kısmını tamamlama şansınız oluyor. Maxipuanları Maximum kart ile beraber kullanarak ödeme yapacağınız yerdeki hizmet fark etmeksizin işleminizi tamamlayabiliyorsunuz. Diler seyahat diler giyim diler yeme içme gibi alışverişlerinizde bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Şok Marketler Zinciri maxipuan kullanılabilen marketler arasındadır ayrıca Carrefour, Migros gibi pek çok markette de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Maxipuan kullanımı için detaylı bilgileri İş Bankası danışma hattından veya web sitesinden alabilirsiniz.

Okunmalı : İş Bankası POS Cihazı Müşteri Hizmetleri

Maxipuan NasılKullanılabilir?

İş Bankası’nın Maximum kart kullanan müşterilerine sunmuş olduğu maxipuan hizmetinin kullanımı oldukça basittir. Maxipuan ile ödemeyapmak istediğiniz zaman kasadaki görevliye bu talebinizi iletmenizin ardından maximum kartınıza uyumlu POS cihazından ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz için yeterli maxipuanınız yoksa kalan kısmı Maximum kredi kartınızdaki bakiye ile tamamlayabilirsiniz. POS cihazına şifrenizi girdikten sonra kısa sürede ödemeniz tamamlanmış ve maxipuanınızı kullanmış olacaksınız. İş Bankası’nın belirlemiş olduğu kurallara göre bir takvim yılında kazanılan maxipuanların ilerleyen iki yıl içerisinde kullanılması gerekiyor. Bu 2 takvim yılı içerisinde biriken maxipaunlar kullanılmadığı zaman maxipuanların kullanım süresi bitiyor. Kampanyalar ile elde edilen maxipuanlarda ise süre sınırı kampanya kurallarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Okunmalı : Maximum Kredi Kartı Ekstre Erteleme

Maxipuan Miktarı Nasıl Öğrenilir?

Maxipuan birikimlerinizi öğrenmenin birçok yolu vardır. Dilerseniz Maximum mobil uygulamasından faydalanarak maxipuan miktarı sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı hesap özetinden de maxipuan bakiyesi konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Maximum iş yeri olan yerlerde POS cihazlarında sorgu yaptırabilir ya da kredi kartı slipleriniz ile maxipuan miktarınızı öğrenebilirsiniz. İş Bank ATM’lerinden kartınız ile giriş yaparak puanlarınızı öğrenebilirsiniz. İş Bankası’nın internet adresinden ya da iletişim hattından da maxipuan bilgilerinize ulaşmanız mümkündür.  Maxipuan kullanarak GittiGidiyor, Trendyol, Biletix gibi sitelerden internet alışverişi yapabilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde maxipuan kullanmak isterseniz N11, Hepsiburada, Kitapseç, Markafoni siteleri size yardımcı olacaktır. PTTAvm, Hızlı al, Evmanya ve sanal market de maxipuan kullanılabilen yerler arasındadır.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma