Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Samsung Galaxy S23 Serisinin Resmi Tanıtım Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S23 Serisinin Resmi Tanıtım Görselleri Sızdırıldı

Aydin Duran Aydin Duran -
106 0
Samsung Galaxy S23

Dünya’ca ünlü telefon markası Samsung,  Galaxy ailesine yeni modelini katıyor. Duyurusu yapılan modelin resmi olarak tanıtımının yapılacağı görselleri ise basına sızdırıldı.

Resmi olarak tanıtımında kullanılacak olan Samsung telefonun Galaxy S23 modelinin ilk basın görselleri 91Mobiles tarafından yayınlandı. Üç farklı model ile kullanıcılarının karşısına çıkan Galaxy’nin yeni S23 modeli aynı tasarıma sahip. Sızdırılan görüntüler sayesinde tasarım ile diğer merak edilen konulardaki tüm soru işaretlerine yanıt bulunuyor. Samsung’u kızdırması beklenilen bu adımın başka kesimlerce reklam amaçlı yapıldığı yönünde yorumları bulunuyor. Yapılacak olan resmi tanıtımda kullanılması beklenilen Buds 2 Pro kablosuz kulaklığı ile birlikte Galaxy Watch 5 en modern haliyle sunuluyor. En ince çerçeveler ile kullanıcının huzuruna çıkan telefonun gödesine entegre edilmiş şık kameralar bulunuyor. S23 Plus gövdesinde 3 kamera bulunurken S23 Ultra’da 4 kamera bulunuyor.

Samsung Galaxy S23 Selfie Kamerası Özellikleri

Samsung Galaxy S23
Samsung Galaxy

Samsung Galaxy S23 ile telefon hakkında teknik ayrıntılar daha önce duyurulmuştu. Bir önceki serisi olan Galaxy S22 Ulta’da 40 mp selfie kamerası entegre eden teknoloji devi son açıklamalar ile Galaxy S23 Ultra ile 12 megapiksellik bir selfie kamerası konumlandırıyor. Bu durumda bir önceki serisinin arkasında kalacak olan yeni model yine de kullanıcılar tarafından çok merak ediliyor. Bu sebeple kullanıcı sayısının artış yaşayacağı ve beklenen satış rakamlarına ulaşacağı düşünülüyor.

Samsung Galaxy S23 Kamerası

Düşük megapiksel ile sunulması halinde daha iyi fotoğraflar verebileceğine dair bir düşünce oluşan Samsung Galaxy S23 modeli daha temiz fotoğraflar verebilir. Zira yüksek megapiksel fotoğrafların iyi görünmesinde tek husus değil. 40 MP ile 12 MP arasında büyük bir uçurum olmasına rağmen teknolojik yazılımlar ile birlikte kaliteli fotoğraf verebilecek olan S23 modelinin en önemli özelliği ise arka kamerası. Zira 200 megapiksel bir kamera ile sunulacak olan telefonun doğal detaylar ile düşük ışıklı mekanlarda yapılan çekimlerde çok daha iyi görüntü vermesi beklentiler arasında. Özellikle kamerasının 10x telefoto zoom özelliği sunuyor olması çok keskin hatlara sahip fotoğrafları ortaya çıkarabilir.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma