Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Şükriye Bulgurcu Oynadığı Diziler

Şükriye Bulgurcu Oynadığı Diziler

Aydin Duran Aydin Duran -
149 0
Şükriye Bulgurcu oynadığı diziler

Yakın bir zaman içerisinde hayatını kaybetmesi ile medyada haber olan Şükriye Bulgurcu oynadığı diziler araştırılması yapılmaktadır. Oyunculuk hayali ile eğitimini alan Şükriye Bulgurcu son olarak İstanbul’da eğitimini alıyordu.

TV Dizisi oyuncusu Şükriye Bulgurcu İstanbul’da yaşıyordu. Arkadaşları ve sevenleri kendisinden haber alamayanca evine kapısı kırıldıktan sonra girilebildi. Şükriye Bulgurcu’nun evinde ölü bulunması sevenlerini yasa boğarken aynı zamanda ölümüne dair sonuçları merak ediliyor. Bu anlamda yapılan otopsi ile birlikte Bulgurcu’nun ölüm nedeni netlik kazanacak.

Şükriye Bulgurcu Neden Öldü?

Genç dizi oyuncusu Şükriye Bulgurcu Küçükçekmece’de bulunan evinde ölü olarak bulundu. Bu anlamda gen ve güzel oyuncunun erken yaşta hayatını kaybetmesi herkesi derinden üzdü. Özellikle sürekli irtibat halinde olduğu sevenlerinin ulaşamaması nedeniyle evinde ölü bulunan Bulgurcu’nun son görüntüleri herkesi üzdü.

Şükriye Bulgurcu oynadığı diziler
Şükriye Bulgurcu oynadığı diziler

Yaşam mücadelesi ile oyunculuk hayali süren Şükriye Bulgurcu’nun ölümünün intihar mı yoksa cinayet mi konusunda araştıralar yapılıyor. Henüz 28 yaşında vefat eden Şükriye Bulgurcu oynadığı diziler ölüm haberlerinin medyaya yansıması ile yapılmaya başlandı. Bulgurcu İstanbul’da hem eğitimini görüyor hem oyunculuk yapıyordu.

Ölüm nedeninin beyin kanaması olduğuna dair tanılar olan Bulgurcu ölmeden önce mantı siparişi verdiği biliniyor. Yemeğini yedikten sonra hayatını kaybeden Bulgurcu’nun net olarak ölüm nedeni otopsi ile belli olacak.

Şükriye Bulgurcu Hangi Dizilerde Oynadı?

Aynı zamanda yemiş olduğu son yemek ile zehirlendiği şüphesinde bulunulan Bulgurcu’nun cenazesi memleketi Hatay Antakya’da toprağa verildi. 1993 yılında dünyaya gelen Bulgurcu 2013 yılından itibaren İstanbul’da yaşıyordu. Kadir Has Üniversitesi Sinema ve TV bölümünde lisans eğitimi aldıktan sonra oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Tiyatro Merkezinde devam ediyordu. Buradaki eğitim ile birlikte dizi ve sinemalar için teklifler bekleyen Şükriye Bulgurcu’nun oynadığı dizi ve sinema bulunmuyor.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma