Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. tanıtım
  4. »
  5. Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Aydin Duran Aydin Duran -
202 0
Senetle Araba Satan Yerler

Araba sahibi olmak için kullanılacak taşıt kredileri başta cazip gibi görünseler de sonradan meydana gelen ek masraflar ve yüksek faiz yükü ile tüketicileri zor durumda bırakabilmektedir. Bu da faizsiz araba almak isteyen tüketicileri faizsiz araba kredisi ve faizsiz araba kampanyaları arayışına itmektedir. Peki faizsiz araba sahibi olmak mümkün mü?

Birevim Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Sıfır ya da ikinci el olması fark etmeksizin tüm araçlar için faizsiz araba finansmanı sunan Birevim, araba sahibi olmanız için gereken finansman ihtiyacınızı karşılarken sizi faiz, peşinat ve vade üçgeniyle zor duruma sokmaz. Böylelikle herkes kendi bütçesine uygun olan ödeme planı çerçevesinde faizsiz araba alma fırsatlarından faydalanabilir. Birevim tarafından oluşturulan finansman planları sayesinde yüksek taksitler ve vade farkı olmadan hayalleri ile buluşan tüketiciler, taksitlerini de bütçelerine göre düzenledikleri için ödemelerde zorluklar yaşamazlar.

Birevim tarafından sunulan finansman planları, insanları bankaların faiz ödemek zorunda bırakan kredili sistemlerinden kurtararak kolaylıkla faizsiz araba sahibi yapmaktadır. Her bütçeye uygun finansman planları sunan Birevim’de ihtiyaç duyulan finansmana kısa sürede ulaşmak mümkün. Bu planlarda araç almak isteyenlere kişilerin tercihi ile şekillenen ödeme planı çerçevesinde gereken finansman kolayca sağlanıyor.

Birevim finansman planlarında herhangi bir şekilde peşinat zorunluluğu yer almıyor fakat peşinat ödenmesi halinde hem ödeme süreci kısalıyor hem de teslim tarihi öne alınıyor. Araba sahibi olmak isteyen bireyler ihtiyaçları doğrultusunda miktarı kendileri belirliyor ve aynı zamanda taksitlerini de kendilerine göre ayarlayabiliyorlar. Faizsiz araba almak isteyenlere en kısa sürede ve en uygun şartlarda finans desteği sağlayan Birevim’de bireylere kendi bütçesine uygun bir ödeme planı sunuluyor ve faizsiz araba almak isteyenler çok kısa süre içerisinde araba sahibi oluyorlar.

Birevim tarafından sunulan birlikte araç finansman planı ya da kişiye özel finansman planı ile faizsiz araba almak artık çok kolay. Bu planlar çerçevesinde yalnızca sıfır kilometre araba değil aynı zamanda ikinci el faizsiz araba almak da mümkün. Yapmanız gereken tek şey size en yakın Birevim şubesini ziyaret etmek ya da 444 23 53 numaralı telefonu arayarak bilgi edinmek.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma