Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Garanti BBVA Ertelemeli Kredi Başvurusu

Garanti BBVA Ertelemeli Kredi Başvurusu

Aydin Duran Aydin Duran -
176 0

Sizler İhtiyaçlarınızı değil, kredinizi erteleyin sloganı ile bilhassa baharda tatil ve ekonomik düzlemde birtakım masraflarınız adına; pek çok banka yönünden ödeme ertelemeli krediler verilebildiğini hep birlikte görebiliyoruz. Garanti Bankası da bu bankalardan sadece bir tanesi ve 3 ay ertelemeli olarak bahar kredisini şu zamanlarda tarafınıza sunabiliyor.

Özellikle Bahar aylarında tarafınıza tanıtılan bu 3 ay ertelemeli krediyi, pek çok Garanti Bankası müşterisi tatil amacıyla kullanıyor. Bazı müşteriler ise acil nakite gereksinimi bulunduğu zamanlarda, bu krediyi edinip rahata kavuştuğunda ödemeye başlıyor. Bakıldığında bu açılardan avantajlı olan kredinin, bambaşka özellikleri de tekrardan mevcut.

Garanti Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’nın sunmuş bulunduğu 3 ay ertelemeli kredinin birtakım önemli özellikleri alttaki biçimde listelenebilir.

Garanti Bankası müşterileri, düşük faiz oranları ile şubeye gitmeksizin müracaat yaparak krediyi edinebilmekte; Garanti müşterisi olmayanlar ise uzaktan müracaat yapabilmekteler.

Ayda yalnızca 300 TL’den başlayan taksitlerle, bu kredi tarafınıza 75.000 TL’ye kadar sunulabilmektedir.

Garanti Bankası 3 ay ertelemeli kredi %1,32’dan başlayan faiz oranları ile tarafınıza sunulmakta ve 48 ay vade opsiyonu tarafınıza öneri edilmektedir.

Garanti, kredi notunuza göre faiz seviyesinda indirime gidebilme hakkını da gizli tutar. Bu sayede, kredi notu iyi olan Garanti müşterileri %1,32’dan daha az faiz seviyesi ile 3 ay ertelemeli kredi almaları mümkün olmakta.

Garanti Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları Nelerdir?

Garanti Bankası’nın bizlere sunduğu bu avantajlı 3 ay ertelemeli kredi, değişik faiz civarlarına sahip ve bu aldığınız tutara göre değişiklık göstermektedir. Bakıldığında, bu faiz oranlarının alttaki gibi sıralandığı belirtilebilir.

25.000 TL’ye kadar %1,44 faiz seviyesi.

50.000 TL’ye kadar %1,34 faiz seviyesi.

75.000 TL’ye kadar %1,29 faiz seviyesi.

Faiz oranlarının vade zamanı ve kredi tutarına göre alım sürecinde tekrar değişebileceğini maddelerinde belirtmiş olan Garanti Bankası’nın bunun dışında, alttaki masraf kalemlerini de kredi borcunuza eklediğini  sizlere bildirmek istiyoruz.

Sigorta primi.

Kredi tahsis ücreti.

Vergi primi.

BSMV gideri.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma