Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. İng Bank Kredim Sonsuz Nedir?

İng Bank Kredim Sonsuz Nedir?

Aydin Duran Aydin Duran -
209 0

Ödediğiniz taksitler ile limiti artan ve tekrar kullanabildiğiniz kredi türü olan İng Bank Kredim Sonsuz ihtiyaç kredisi özellikleri taşıyor. Ödedikçe limitiniz artıyor ve tekrar kullanabiliyorsunuz.

Bankalardan kredi kullanımları limitler dahilinde olan bir işlem. Bu limitlerin üzerinde kredi çekebilmeniz mümkün değil. Fakat bu andan itibaren limitinizi biraz olsun artırma imkanınız bulunuyor. Bu da İng Bank Kredim Sonsuz ile size tanınan haklardan bir tanesi.

İng Bank şubelerinde destek hesap tanımı bulunuyorsa ve ing Bank Bonus Kredi kartı sahibiyseniz bu ürünler sizin alabileceğiniz kredi limitini yükseltebiliyor. Zira iki ürünün de limitleri dahilinde yükselen bu limit şimdi ve sonraki kullanımlarınız için de geçerli oluyor. Bazı durumlarda tüketicilerin sorduğu sorulardan birisi olan kredi üstüne kredi çekilir mi sorusunun cevabını burada da alabiliyoruz. Çünkü bu iki limitin dahilinde kredinizi kullandıktan sonra kalan limitler dahilinde daha sonra yine kredi kullanabilmeniz mümkün hale getiriliyor.

Kredim Sonsuz İle Limit Artırın

İng Bank Kredim Sonsuz aslında sizin talebiniz ile size tanımlanan Tüketici Kredisi, Kredi Kartı Limiti ve Destek Hesap limitinizin toplamını kapsayan bir toplu limit kredisidir diyebiliriz. Buradaki toplam tutar sizin kredim sonsuz için tanımlanan limit. Dolayısıyla bu limiti doldurana kadar kredinizi birden fazla kullanabiliyorsunuz.

Kredi kullanımında verilen limitler gelirinize orantılı olarak hesaplandığını daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Kredi kullanım kriterlerinden ziyade daha çok limitli bir ihtiyaç kredisi kullanmak istediğiz zaman banka size bu limitin üzerinde kredi kullanımını kart limitiniz ile destek hesabınızda bulunan tutarlar ile destekleme yoluna gidiyor. Böylelikle fazladan kredi almış oluyorsunuz. Aldığınız kredinin taksitlerini ödedikçe de limitinizi artırmış oluyorsunuz. Her ödenen tutar kadar limitiniz artıyor ve tekrar bu limiti kredim sonsuz kapsamında kullanabiliyorsunuz. Yani ödendikçe sonsuz bir döngü oluşturuyor ve tekrar tekrar kredi kullanım hakkınız doğmuş oluyor.

Ödediğiniz Kadar Kredi Limitiniz Artıyor

Kartınız ile destek hesabınız limitlerindeki kullanacağınız sonsuz kredi faizleri alacağınız ihtiyaç kredisi oranları ile hesaplanıyor. Yani aldığınız her kredi için aynı faiz oranı geçerli oluyor.

İng Bank müşterileri kendilerine tanımlanan limitleri de zamanla artırma yoluna gidebiliyor. Zira kişinin geliri artabilir, zaman içerisinde enflasyon rakamları ile tanımlanan limitler çok aşağılarda kalabilir. Bu durumda kişi bankaya başvuru yaparak limitleri artırma yoluna gidebilir. Gerekli şartlar yerine geldiği zaman bu başvuru onaylanıyor ve ilgili hesaplarınızdaki limitleriniz güncelleniyor.

Kredim Sonsuz Kullanım İptali

Bankacılık ürünlerini kullanım için açtırma talebiniz olması halinde bunu sonlandırma hakkınız da bulunuyor. Bunu sonlandırmak isterseniz en kolayı SMS ile oluyor. KREDİMSONSUZIPTAL boşluk TCNO yazdıktan sonra 2205’e mesaj yollayın. Böylelikle bu tür kredi kullanımını iptal etmiş oluyorsunuz. Fakat aldığınız ihtiyaç kredisi, destek hesap yada kredi kartını iptal etmiş olmuyorsunuz bunu da hatırlatalım.

Kredim Sonsuz Hesaplama

Alacağınız 15 bin lira için kredi faiziniz yüzde 2,09. 36 ay vadede 649,46 TL taksit ödemesi yapıyorsunuz. 75 TL kredi tahsis ücreti, 572,26 TL sigorta masrafı kesiliyor. Hesaplanan bu faiz oranı 2,09 1850 ile üzerindeki kredi notu olan kişilere uygulanıyor. Zira kredi notunuz düşük ise bu faiz oranı artabilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma