Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Bankalar
 4. »
 5. Kredi Notuna Göre Düşük Faizli Kredi ING Bank

Kredi Notuna Göre Düşük Faizli Kredi ING Bank

Aydin Duran Aydin Duran -
180 0

Şubeye gitmeden, evden ve telefondan İNG bank tüketici kredi detaylarını öğrenebilirsiniz. İnternet ucu acık bir derya gibidir ve bankalar hakkında tüm ince ayrıntıları sitemizde vermeye devam edeceğiz. ING bank’tan tüketici kredisi çekerken dikkat edilmesi gerekenler var, en önemlisi ise evraklar ve taksitlendirme şeklidir.

ING Bank 2020 Tüketici Kredisi

Kişisel ihtiyaçlarınız, borçlarınız ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için INGbank tüketici kredisi 2019’da da sizin yanınızda. Ingbank’ın yeni yıla özel sizlere sunduğu tüketici kredisinin avantajları ile sizde ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir ve uygun ödeme şekilleriyle bütçenizi zorlamadan kredinizin geri ödemesini rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

100 Bin TL’ye Kadar Tüketici Kredisi

İngbank’ın siz müşterilerine özel sunduğu 100 bin TL’ye varan ihtiyaç kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilirsiniz. Daha önce İngbank’ın sizlere sunduğu hizmetlerden faydalandıysanız ve kullandığınız diğer bankacılık düzenli bir ödeme geçmişine sahipseniz, İngbank’tan maksimum tutarda tüketici kredisini uygun faiz ve ödeme şekillerinde kullanabilirsiniz.

%2,34’ten başlayan Faiz Oranları

Ingbank tüketici kredisini kullanacağınız kredi tutarı ve taksit sayısına bağlı olmak üzere %2.34’ten başlayan avantajlı faiz oranlarından faydalanarak kullanabilirsiniz. Bu avantajlar ile birlikte bütçenizi zorlamadan uygun faiz oranları ile İng bank tüketici kredisini rahatça kullanabilirsiniz.

Uygun Geri Ödeme Koşulları

İng bank 2019 tüketici kredisini 36 aya varan taksit imkanı ile kullanabilirsiniz. Bütçenizin ve geri ödemenizin durumuna göre kredinizin geri ödeme taksit planını 36 aya kadar belirleyebilir ve zorlanmadan kullandığınız tüketici kredisinin geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Ingbank Destek Hesap

İngbank 2020 tüketici kredisinin bir diğer avantajı ise destek hesaptır. Destek hesap ile birlikte kredinizin 1 taksit tutarı kadar bir miktarı acil ihtiyaçlarınızda kullanabilir veya ödeme güçlüğü çektiğiniz dönemlerde 1 taksit tutarında kredi ödemenizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Ingbank2019 tüketici kredisinin bu avantajı ile birlikte kullandığınız krediyi sorun yaşamadan geri ödemeniz kolaylaşıyor. Bu şekilde ödemeleriniz aksamıyor, acil ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz ve kredi notunuzun düşmesini engelliyorsunuz. Taksitli Destek Hesap hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ingbank 2019 Tüketici Kredisi Başvuru Kanalları

Ingbank 2020 tüketici kredisine farklı kanalları kullanarak başvuru işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuzu, kısa mesaj yolu, telefon bankacılığı, internet şubesi veya en yakın Ingbank şubelerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, gün içinde başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeler ise;

 • Bireysel başvuru formu
 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Gelir belgesi, serbest meslek sahibi iseniz vergi levhası
 • Resmi fatura örneği (telefon, su, elektrik vb.)
 • Kira geliri beyan edilmişse tapu fotokopisi ile birlikte kontratı
 • Faiz geliri beyan edilmişse yatırım hesabı dokümanı

ING Bank 2020 tüketici kredisi şartları nelerdir, hangi evraklar gerekir ve kaç günde çıkar gibi soruların tüm yanıtlarını beraber inceledik. Beklentinizi karşılayacak olan kredi tutarı ve faiz hesaplamasını şubelere gitmeden önce kendi evinizde muhakkak yapın. Son dönemlerde artan banka faizleri ve kredi tutarları yüzünden kötü sonuçlarla karşılaşmanızı istemeyiz.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma