Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Ziraat Bankası Bankkart Başak Nedir?

Ziraat Bankası Bankkart Başak Nedir?

Aydin Duran Aydin Duran -
197 0

Türkiye’nin en eski ve köklü banka kuruluşlarından biri olan Ziraat Bankası’nın sunmakta olduğu Başakkart hizmeti çiftçilere faizsiz dönem ayrıcalığı sağlamaktadır. Ülkemizin en büyük bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası’nın ”şimdi harca, hasat zamanı öde” sloganıyla çiftçilere özel olarak sunmakta olduğu Bankkart Başak sayesinde çiftçiler tarımsal birtakım ihtiyaçlarını karşılayabilme fırsatına sahip olabilirler. Gübre, ilaç, mazot, tohum, fide, seracılık, arıcılık, balıkçılık gibi alanlarda ihtiyaç duyabilecekleri her türlü malzemeyi satın alabilirler.

Bankkart Başak Başvurusu

Ziraat Bankasının çiftçilere sunduğu bu özellikli kart başvurusu ve kullanımı için başvuru yollarınız internet bankacılığı ile Ziraat Bankası şubeleri.

Osmanlı yıllarında çiftçileri desteklemek ve çalışmalarını kolaylaştırmak adına kurulan Ziraat Bankası böylelikle miras kalan kültürü devam ettirmektedir. Bugün de çiftçinin yanında olan Başakkart uygulaması ile çiftçiler birçok avantaj elde etmektedir. Ziraat Bankası Bankkart Başak kartınız ile anlaşmalı şirketlerden herhangi bir alışveriş gerçekleştirdiğinizde pek çok avantaj sağlayabileceğiniz gibi mazot, tarım ilacı satışı gerçekleştiren firmalardan düzenli bir şekilde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra BankkartBaşakkartı ile nakit taşıma derinden kurtulabilir, paranızı herhangi bir çaldırma ya da kaybetme olasılığına karşı önlem alabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası Bankkart Başak vasıtasıyla yurt içinde yer alan tüm Atm ve Pos cihazlarında, yurt dışındaysa tüm mastercard ATM ve Pos cihazlarında işlem gerçekleştirilmektedir.

Faizsiz Dönem Avantajı Bankkart Başak

Ziraat Bankası Bankkart Başak Kredisi 5 ay gibi uzun bir süre faizsiz dönem imkanı ile çiftçilerin faiz yükünün önüne geçmektedir. Bunun yanında Ziraat Bankasının özel ve ayrıcalıklı uygulamalarından nakit avansı sayesinden çiftçi kart sahipleri günün her saatinde Ziraat Bankası’nın tüm ATM’lerinden para çekimi sağlayabilmektedir. En önemli Başakkart avantajlarından biri de çiftçilerin ödeme vadelerini hasat zamanlarına göre belirleyebilmesidir.

Diğer bir yandan Ziraat Bankası Bankkart Başak Kredisinin ödemesini yapmanız için kredi kullanılan gün kadar faiz ödemesi yapmanız gerekmektedir. Aynı zamanda Ziraat Bankası Başakkart uygulaması aracılığıyla kullanıcılar için sunulmakta olan faiz indirimlerinden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Başakkart aracılığıyla herhangi bir TMO ile destekleme ödemelerine ulaşabilmeniz mümkündür. Eğer sizlerin de Ziraat Bankası Bankkart Başakkart sahibi olmak gibi bir düşünceniz bulunuyorsa, size en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz Başakkart sahibi olabilmeniz için yeterli olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma