Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. icralık Araçlar
  4. »
  5. Bankadan Satılık Traktörler

Bankadan Satılık Traktörler

Aydin Duran Aydin Duran -
304 0
Bankadan Satılık Traktörler

Traktör ihtiyacı olan tarımla uğraşan kişilerin özellikle bankadan satılık traktörler arayışındaki neden çok daha ucuza satılıyor olmasıdır. Bankalar diğer araçlarda olduğu gibi traktör satışları için finansal desteği olur. Bu destek için ise traktör ipotek altına alınmaktadır. Bunun sebebi ise alınan kredinin ödenebilmesi içindir. Taksitleri ödenmeyen traktör kredileri ile banka bu aracı ipotek hakkı nedeniyle satışa çıkarabilmektedir. Bu aşamada bankadan satılık hacizli traktörler ön plana çıkmaktadır.

Hangi Bankalar Traktör Satıyor?

Bankalardan traktör satışı diğer araçlar ile birlikte yapılmaktadır. Bu anlamda ön plana çıkan devlet bankaları aynı sistem ile kendi bünyelerinde oluşturdukları e-ihale yöntemi ile araçlarını satmaktadırlar. Bu anlamda bankadan satılık traktörler ile alım adresleri şu şekildedir;

  • Ziraat Bankasından Satılık Traktörler
  • Halk Bankasından Satılık Traktörler
  • Vakıfbank’tan satılık traktörler

Zaman zaman satışa konu edilen hacizli traktörler bu bankaların sayfalarından ilan edilmektedir. Bankaların sayfaları ile satışa ilan linklerini sayfamızın sonunda bulabilirsiniz.

Bankadan Satılık Traktörler
Bankadan Satılık Traktörler

İcralık Traktör Nasıl Alınır?

İcradan araç satışlarının adresleri doğal olarak icra müdürlükleridir. Bu anlamda e-devlet şifreniz ile giriş yaparak e-ihale sayfasından güncel satışta olan icralık traktörleri listeleyebiliyorsunuz. Burada ihaleye katılım için öncelikli olarak muhammen bedel üzerinden bir teminat tutarı yatırılması gerekmektedir. Bu tutarı yatırarak ihaleye katılım süreciniz başlar. Türkiye’de icralık araç satışları güncel olarak bu adreslerden yapılmaktadır.

Traktörler Kaç Para İkinci El

Artan fiyatlar neticesinde traktör ihtiyacı olan kişiler doğal olarak traktörler kaç para ikinci el arayışlarını internet üzerinden yapmaktadır. Güncel olarak sosyal medya ile internet sitelerinde ilan edilen traktör fiyatları traktörün markası, modeli, çalışma saati ve diğer unsurlara göre belirlenmektedir. Bu anlamda evraksız hacizli traktörler en ucuz fiyatları ile çok araştırılan konuların başında gelmektedir.

Bankadan Satılık Traktörler
Bankadan Satılık Traktörler

Traktörüm Kaç Para Eder?

İnternet arayışların ilk adımı olarak sizlere traktörüm kaç para eder sorusuna da yanıt verebilmektedir. Ancak net bilgiler değildir. Zira traktörünüze fiyat verilebilmesi için eksperden geçmesi gerekir. Ancak yüzeysel bilgiler ile traktörünüzün fiyatları hakkında bilgi veren sitelerden bahsetmek mümkündür. Bu anlamda arabam.com güncel traktör fiyatları buradan incelenebilir. Sahibinden.com ile traktörlerin fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

En Pahalı Traktör Kaç Para?

İcralık olması nedeniyle özellikle evraksız traktörler çok ucuz fiyatlara alıcı bulabilirken dünya genelinde en pahalı traktör kaç para arayışları da söz konusudur. Hattat traktörün güncel en pahalı modeli 937 bin 392 liradan satılmaktadır.  Geçtiğimiz yıllarda ABD’den getirilen ve Bursa’da satılan traktör 371 Bin Dolar ile satışa konu edilmişti.

Bankadan Satılık Traktörler
Bankadan Satılık Traktörler

Ziraat Bankasından Satılık Araçlar linki

Halk Bankasından Satılık Araçlar linki

Vakıfbank’tan Satılık Araçlar linki

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma