Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. tanıtım
 4. »
 5. En Doğal Protez Saç

En Doğal Protez Saç

Sonsatir Sonsatir -
193 0

Saç dökülmesi ya da kellik problemine gerçek saç görünümü ile çözüm bulmak isteyenlerin tercihi olan protez saç konusunda Onnahair uzmanları gerekli tüm bilgileri bizimle paylaştı.

Saç Kaybına Doğal Çözüm

Kellik probleminde ya da saçlarında kayıp yaşayanlarda uygulanan doğal protez saç yöntemi kişinin kendi saç yapısına göre farklı renkler ve şekiller de hazırlanıyor.

Uygulama 2 ya da 3 saat içerisinde sabitleme işlemi ile tamamlanıyor. Doğal protez saç gerçek görünümü dışında aynı zamanda birçok avantajı beraberinde getiriyor;

 • Hem saçlı hem de bölgeye yerleştirilebiliyor.
 • Su ile temasa karşı dayanıklı.
 • Saç şekillendirme işlemleri yapılıyor.
 • Yapıştırma işleminde kullanılan medikal yapıştırıcılar zarar vermiyor.
 • Cildin hava almasını destekliyor.
 • Kişilerin istediği her renkte ve her ölçüde yapılıyor.
 • Saç ekimine göre çok daha hızlı sonuç alınıyor.

Doğal Görünen Sağlıklı Saçlar

Herhangi bir cerrahi müdahale yapılmaya gerek kalmadan gerçekleştirilen en doğal protez saç yöntemi sayesinde doğal bir görünüm ve sağlıklı saçlara sahip olmak çok kolay.

Doğal protez saç yönteminde kullanılan medikal malzeme saçın doğal olarak görünmesinde etkili, gerçek saç kullanılarak yapılan protez gerek canlılık gerekse görünüm açısından gerçeği %100 yakın. Gerekli olan bakımı düzenli olarak yapıldığında uzun süre kullanım imkanı sağlıyor.

Saç Yapısını Bozmayan Protez Saçlar

Gerçek insan saçı alınarak farklı teknikler kullanılan ve özel bakımlar ile protez saça dönüştürülen saç kökleri saç derisine yapıştırılıyor. Yapıştırma işleminde Fransa ve İsveç teknikleri kullanılırken aynı zamanda çift düğüm ya da tek düğüm yöntemleri uygulanıyor.

Cilt sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan ve saç yapısını bozmayan protez saçlar saçkıran gibi çeşitli hastalıklara bağlı saç kaybı yaşayanlar için ve kellik probleminde mükemmel bir başarı sağlıyor.

Şimdi sizde OnnaHair kalitesiyle tanışmak ve en estetik görüntünüze en doğal yolla ulaşmak istiyorsanız uzmanlarımızla iletişime geçin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma