Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Akbank Ertelemeli Kredi, Akbank Anında Kredi

Akbank Ertelemeli Kredi, Akbank Anında Kredi

Aydin Duran Aydin Duran -
142 0

Nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturma yollarından birisi Akbank Direkt Kredi. Yani para ihtiyacınız varsa bu ihtiyacınızı karşılamak için zaman geçirmenin de bir anlamı yok. Bu anlamda çok kolaylıklar sunan Akbank Direkt anında kredi alma önemli bir bankacılık ürünü. Her zaman olmasa da Akbank Ertelemeli Kredi alabilmeniz de zaman zaman imkanlar çerçevesinde. Çünkü dakikalar içerisinde krediye başvurarak, kredinizi alabilir ve harcamaya başlayabilirsiniz. Akbank’ın dijital bankacılık ürünü olan Akbank Direkt sahibi olan kişiler daha önce bankada hesabı olanlar ve internet bankacılığını açtıran kişiler olabiliyor. İndireceğiniz uygulama ile birlikte internet bankacılığına giriş sonrası kredi talebinde bulunuyorsunuz ve dijital ortamda kabul edeceğiniz onaylar ile birlikte kredinize sahip olabiliyorsunuz.

Akbank Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır?

Son dönemde ekonomik alanda gelişene olaylar nedeniyle bankacılık sektörü ertelemeli kredi tahsisinden kaçınıyor diyebiliriz. Fakat yapacağınız başvuru ile birlikte bankalar müşterilerinin özelliklerine göre kredi erteleme taleplerini olumlu cevap verebiliyor. Fakat kredi erteleme olayı 3 yada en fazla 6 ay üzerinden yapılıyor. Bunun için Akbank Ertelemeli Kredi almak istiyorsanız banka şubenizle görüşmenizde fayda olacaktır.

Akbank Ertelemeli Kredi İçin İstenilen Belgeler

Mobil uygulamalar ve internet bankacılığından alacağınız kredi imzasız bir kredi olsa da SMS onayı ile dijital ortamlarda onaylamış oluyorsunuz. Daha önce banka müşterisi olmayan kişiler de farklı yollardan Akbank Ertelemeli Kredi başvurusu yapabiliyor. Bu kişilerin kredi talepleri banka şubesinde gerçekleştiriliyor ki, bu esnada istenilen belgeler kimlik belgesi, İkametgah Belgesi, Gelir Bordronuz (Geliriniz), özel işte çalışıyorsanız SGK döküm belgesi. Eğer maaşınızı bankadan alıyorsanız bu durumda bir çok belgeyi getirmenize de gerek kalmıyor.

Akbank Direkt Kredi Vadesi

Bankaların vermiş olduğu hizmetlere BDDK tarafından bir yasal düzenleme yapılıyor. Bu yasal düzenlemeler çerçevesinde de bankalar müşterilerine bankacılık hizmeti veriyor. Bunun için kişiler aldıkları krediyi hemen kapatabilme imkanlarına sahip olmakla beraber Tüketici kredilerinde maksimum 36 ay vadede kredi alabiliyor. Bu vade konut kredilerinde 120 ay üzerinden veriliyor. Ayrıca krediden cayma imkanınız da bulunuyor.

Akbank Kredi Hesaplaması

Güncel Akbank Kredi Faiz Oranları yüzde 3 oranından hesaplanıyor. Bu hesaplamalar için ödeyeceğiniz tutarlarda şu şekilde;

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma