Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Antalya’da Bugün (13 Şubat) Okullar Tatil Edildi

Antalya’da Bugün (13 Şubat) Okullar Tatil Edildi

Sonsatir Sonsatir -
111 0
Antalya’da Yarın - Bugün Okullar Tatil mi?

Meteorolojik uyarı ve şiddetli yağışlar sonrası Antalya’da yarın – bugün okullar tatil mi internette başlıca aranılan hususlar oldu.

AFAD Antalya’da ikamet edenlere uyarı yaptı. Bugün ve yarın şiddetli yağışların beklendiği, sel, dolu ve su baskını ile yıldırım düşmesi ve fırtına uyarısı yapıldı. Böylelikle akşam saatlerinde şiddetini artıran yağmur ve fırtına ile ara ara dolu yağışı sonrası  Antalya’lılar yarın okullar tatil mi sorusuna yanıt aramaya başladı.

Meteorolojik uyarı Antalya genelinde yapıldı. 12 Şubat 2024 tarihinden itibaren yağışların hızını artıracağı kentte özellikle Konyaaltı, Muratpaşa, Aksu, Kemer, Kepez ve Döşemealtı ilçeleri uyarıldı. Çok kuvvetli ve yer yer şiddetli yağışların olacağı, Kumluca, Demre ve Finike gibi ilçelerde şiddetlu fırtınanın olacağı tahminine yer verildi.

Antalya Valiliğinden yapılan açıklamada merkez ilçe konumundaki Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa ve Aksu ilçelerinde 13 Şubat 2024 Salı günü okullar bir gün tatil edildi.

Ayrıca yapılan açıklama ile 0-6 yaş arası çocuğu olan kadın personele’de bir günlük idari izin kararı alındı.

Kamuda hamile, kronik hastalığı olan ve engelli çalışanlara 1 gün idari izin kararı verildi.

Antalya Valiliği Konuya İlişkin Bir Açıklama Yapmadı

Özellikle akşam saatlerinde yoğun olarak yağan yağmur ara ara yerini doluya bırakırken fırtınalı yağmur velileri endişelendirdi. Böylelikle Antalya ve ilçelerinde okullar yarın tatil edilecek mi sorusu akıllara geldi. Bununla birlikte bölgedeki fırtına ve yağışların 13 Şubat günü geç saatlerde etkisinin kaybedeceği bekleniyor.

Temmuz’da Asgari Ücrete Ara Zam Yapılacak mı?

B Ehliyeti Olanlar İçin 125 CC Altıntaki Motorlar İçin Müjde Resmi Gazetede Yayımlandı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma