Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Cebe İnen Kredi Kartı Akbank Axess Nedir?

Cebe İnen Kredi Kartı Akbank Axess Nedir?

Aydin Duran Aydin Duran -
200 0

Kredi kartı başvurusu, onaylanması ve basımı sonrasında sizlere ulaşması çok zaman alan bir işlem. Bunun yanında banka şubesine giderek üzerinde isminizin olmadığı bir kartı da alabilirsiniz ancak yine de onay kısmı ile fiziken başvuru insanların çok uğraşmak istemediği bir husus olsa gerek. Bu manada prosedürler ile uğraşmak istemeyen ve teknoloji seven tüketicilere yeni sürpriz cebe inen Kredi Kartı Axess.  Son zamanlarda sık sık reklamlarını göreceğimiz Akbank cebe inen kart nedir? Reklamı gören herkesin merak ettiği husus olacak gibi görünüyor.

Akbank Axess Cebe İnen Kredi Kartı

Bir banka kullanıcısı olarak hangi banka olursa olsun mutlaka bir şikayetimiz olacaktır. Nitekim bizim memnun kalmadığımız kalamayacağınız hususların varlığını bilmek bile daha mantıklı bakış açısı sunabilir. Ancak bizlerin bakışında muhatap olarak tek bankayı görüyor olmamız bankaların bakışında ise milyonlarca müşteriyi görüyor olması aslında tüm bunlara cevap niteliğinde. Cebe inen kart reklamı gördüysek bunun arkasındaki büyük gücü henüz bilmesek te varsayımlar ile hareket ederek bir fikir sunuyoruz. Geçmiş aylarda bir makalemiz vardı. Cep Telefonundan temassız ödeme nasıl yapılır başlıklı. Teknoloji olarak bankalar, internet ve akıllı telefon uygulamaları üçgeninde bu hizmetin alınabildiğini hep beraber şahit olduk. Muhtemelen Akbank’ın hizmete sunduğu Axess kredi kartının yeni bir uygulaması cep telefonlarına indirilerek kredi kartı olarak kullanılmasıdır diye düşünüyorum. Ancak kısa zaman içerisinde bankanın reklamlarında bunun ne olduğunu da hep birlikte göreceğiz.

Akbank Axess kişilere belli hizmetler sunarken yaptığı kampanyalar ile harcamaları daha cazip hale getirebiliyor. Yaklaşık on yıldır Axess Platinium Kart kullanıyorum ve bir çok hizmetinden de memnunum. Bu aşamada en çok şikayeti sanırım kart ücretleri ile alıyor olsa gerek. Kimilerine göre çok yüksek tutarlarda rakamlardan bahsediliyor olsa da, tüketici için ücretsiz kartlarda söz konusu. Ancak Axess geçen yerlerde, taksitli almak, sonradan ekstre erteleme ve taksitlendirme yapmak gibi bir çok avantajı bulunan bir kartın alınması bence avantaj doğurabilir.

Cebe inen Kart Axess yakın bir zaman sonrası muhtemel ceplerimizde olacak ve harcamalarımızı da bu yönde yapacağız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma