Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Kartal’da Uyuşturucu Operasyonu

Kartal’da Uyuşturucu Operasyonu

Sonsatir Sonsatir -
305 0

Geçtiğimiz günlerde özel bir şirkete ait ambulansı durduran Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla mücadele ekipleri uyuşturucu madde ve silah ele geçirdi. İhbarları değerlendiren kolluk kuvvetleri operasyonun devamında İstanbul iline bağlı Kartal ilçesinde düzenlenen baskında uyuşturucunun yanı sıra uyuşturucudan elde edilen yüklü miktarda paraya el koydu.

Cumhuriyet Savcısının talimatıyla İstanbul Emniyetine bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele birimi ekipleri, uyuşturucu satıcılarına yönelik  Kartal ilçesindeki 1 eve operasyon düzenledi.  Yapılan aramalarda çıkanlar şaşkınlıkla karşılandı.

26 Aralıkta emniyet ekiplerince İstanbul Kartal da bir eve operasyon düzenlendi. Yapılan aramada yüklü miktar da uyuşturucu madde ele geçirildi.

Yapılan aramalarda  evde 3 kg Skunk ve 500 gram kokain maddesi ile uyuşturucudan elde edilen 9 bin Euro ile 123 bin TL ele geçirildi.

Bunun üzerine ekipler F.U. , Y.K. , Ö.U. ve Ş.D.’i göz altına aldı. Gözaltına alınan şahıslar ifadeleri alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Konuya ilişkin soruşturma devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma