Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Kaymakam Nusret Şahin Kepez Mahalle Muhtarları İle Bir Araya Geldi

Kaymakam Nusret Şahin Kepez Mahalle Muhtarları İle Bir Araya Geldi

Sonsatir Sonsatir -
237 0

Kepez Kaymakamı olarak göreve başlamasının ardından Mahalle muhtarları ile ilk kez bir araya gelen Kaymakam Nusret Şahin 68 mahalle muhtarı ile tanıştı ve mahalleler hakkında bilgi aldı. Sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek yapılan toplantı da alınan tedbirler dikkati çekti.

Kepez Mahalle Muhtarları Toplantısı

Kepez Müftülüğü toplantı salonunda toplanan kurum amirleri ve mahalle muhtarlarını dinleyen Kaymakam Şahin, istek öneri ve şikayetleri önemsemenin üzerinde durdu. Öncelikle iletişimin sağlanması amacıyla telefon numarasını da paylaşmasının ardından açıklamalar yapan Şahin, kendisine her türlü ulaşılabileceğini,kendisi olmadığı zamanlarda İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Yazı İşleri Müdürü başta olmak üzere sorunlar hakkında ulaşım sağlanabileceğini ve sorunlarında kendisine ulaşacağını söyledi.

Koronavirüs Salgınında Alınacak Tedbirler Üzerinde Duruldu.

Koronavirüs salgını nedeniyle ilçemizde alınan tedbirler, yapılacaklar hakkında Muhtarlar ile daha koordineli olunacağını belirten Kaymakam Şahin, mahalle muhtarları, azalar, okul müdür ve müdür yardımcıları ile cami imamlarından oluşan komisyonlar ile salgının yakından takip edileceğini belirtti. Salgın nedeniyle alınacak tedbirlere harfiyle uyulması gerektiğini, takılan maskelerin hasta olan kişilerin başkasına bulaştırma riskini azalttığı, sosyal mesafe ile maskelerin herkes tarafından özenli olarak kullanılması gerektiğine değinildi.

Kaymakam Şahin Emek Mahallesinde Vatandaşları Dinledi.

Toplantı sonrası Emek Mahalle Muhtarlığını ziyaret eden Kaymakam Şahin, burada halk ile bir araya geldi. Vatandaşların ihtiyaçlarını dinleyen Şahin, Kepez Emek Mahallesini çok beğendiğini, virüsten uzak kalmak adına bu tür mahallelerin daha avantajlı olduğunun altını çizdi. Mahallelinin istekleri, önerileri ve şikayetlerinin kurum amirlerince cevaplandırılması ile Kaymakamlık ve Belediye başta olmak üzere tüm kurumların koordineli olarak çalışacağını söyleyen Kaymakam Nusret Şahin; ileri ki dönemde Mahalle Muhtarları ve mahalle ziyaretlerine devam edileceğini belirtti.

Haber ve Fotoğraflar : Turan AY

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma