Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Kepez Kaymakamı Nusret Şahin Görevine Başladı.

Kepez Kaymakamı Nusret Şahin Görevine Başladı.

Sonsatir Sonsatir -
384 0

610 bin nüfusu ile Antalya’nın en kalabalık ilçesi konumundaki Kepez’e atanan Nusret Şahin Antalya Valiliği ziyareti sonrasında 6 Ağustos 2020 Perşembe günü Kepez Kaymakamlığındaki görevine başladı.  Bilindiği üzere yayınlanan son mülki idare amirleri Kararnamesi ile Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek’in ataması Erzurum Vali Yardımcılığına yapılırken, yerine Trabzon Vali Yardımcısı Nusret ŞAHİN Kepez Kaymakamı olarak atandı.

2011 yılı atamalarında Balıkesir Vali Yardımcısı, Aralık 2016 tarihli atama ile de Trabzon Vali Yardımcılığına atanan Nusret ŞAHİN,  14 Temmuz 2020 tarih ve 31185  sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Antalya Kepez Kaymakamı olarak atandı.

Nusret Şahin Kimdir?

1963 yılında Ordu’da doğan Şahin, İlk ve orta ile Lise öğrenimini Ordu ilinde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesinde eğitim gördü. Siyasal Bilgiler Fakültesinde Kamu Yönetimi bölümünü 1985 yılında bitirmesinin ardından İçişleri Bakanlığındaki görevine 1985 yılında Gümüşhane Kaymakam adayı olarak başladı.

Gümüşhane Kaymakam adaylığı sonrası Konya Doğanhisar Kaymakam Vekilliği görevini yürüten Şahin, 1987 yılında da bir yıl süre ile İngiltere’de dil eğitimi aldı.

Dil eğitimi sonrası yurda dönüşte sırasyıla Kırıkkale Sulakyurt Kaymakamı, Kahramanmaraş Nurhak Kaymakamı, Gümüşhane Vali Yardımcılığı, Kayseri Hacılar Kaymakamı, Balıkesir Savaştepe Kaymakamı, Mersin Bozyazı Kaymakamı, Samsun Çarşamba Kaymakamı görevini yürüttü. Buradan da Balıkesir Vali Yardımcılığı ve daha sonra da Trabzon Vali Yardımcılığı görevini yürüttü.

Kaymakam Nusret Şahin, Evli ve iki çocuk babası. İyi derece de İngilizce biliyor.

Haber : Turan AY

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma