Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. usd.tusa.com nedir?

usd.tusa.com nedir?

Aydin Duran Aydin Duran -
212 0
usd.tusa.com nedir?

USD.tusa.com platformu üzerinden birçok kişiye kişisel telefonlarına mesaj aracılığı ile oldukça fazla iletiler gönderilmiştir. Bu iletiler ile birlikte şikayet analizleri incelendiğin çok fazla yorum aldığı görülmektedir. Aynı zamanda yanlış iletilmiş bir mesaj olabildiği yönünde de ihtimaller bulunmaktadır.

USDtusa.com spam ve smsler arasına yerleştirilmiş olarak konumlanan yanı sıra normal mesaj aracılığı ile de yine aynı şekilde mesajlar iletilmektedir. Son dönemlerin dolandırıcılık vakalarının arttığı ve bu tür mesajların günden gün artması sonucunda haliyle toplumumuzda mağdur ve zor durumda kalmaktadır. Yaşam teknoloji ile kolaylık sağlarken bir takım sorunları beraberinde getirir. Oldukça işlevsel olması internet kullanımının sık kullanılmasına sebebiyet vermesinden dolayı bu tarz sorunlar ile de karşılaşmak mümkündür. Teknoloji ile son dönemlerin popüler uygulamaları arasında yer alan kripto para borsaları söz konusudur. Özellikle uğraşanların karşılaştıkları terim ise USDtusa.com tuzağına düşmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu tür mesajları itibar edilmemeli ve kişiye gelen sms’lere herhangi bir cevap ya da herhangi bir görüşme sağlanmamalıdır. Bu sayede kişi kendisine güven altına alabilmektedir.

Usdtusa.com Mesajları !!!

Toplumumuzun sıklıkla karşılaştığı bu mesajları yine aynı şekilde engellemek de mümkündür. Mobil cihazlarınızda yer alan spam klasörüne yine aynı şekilde bu mesajları ekleyebilirken direkt olarak şikayette de bulunabilirsiniz. Mesajların içerikleri genel olarak farklı olsa da genel olarak aslında amaç aynıdır. Kişinin hiçbir izni ve talebi olmadan kişinin şahsına tanımadığı bir numaradan iletilen bu mesajlardan oluşacak hiçbir sorundan kesinlikle ben sorumlu değilim ve bu numara ile ilgili şikayetçiyim tarafıma gönderilen bu mesajlardan dolayı herhangi bir mesuliyet kabul etmiyorum diyerek Cumhuriyet savcılığına direkt olarak bildirimde bulunabilmektedir. Şikayet hakkında yazılanları okumak ve uyarıları dikkate almak USDTUSA.COM şikayet yer alan uyarıları dikkate almak dolandırıcılığının kurbanı olunmasını engellemektedir.

usd.tusa.com nedir?
usd.tusa.com nedir?

USD.tusa.com platformu üzerinden birçok kişiye kişisel telefonlarına mesaj aracılığı ile oldukça fazla mesajlar iletilmiş olup şikayet analizleri incelendiğinde oldukça fazla yoruma ulaşılmıştır. Aynı zamanda yanlış iletilmiş bir mesaj olabildiği yönünde de ihtimaller bulunmaktadır. USDtusa.com Spam ve smsler arasına yerleştirilmiş olarak konumlanan yanı sıra normal mesaj aracılığı ile de yine aynı şekilde mesajlar iletilmektedir. Son dönemlerin dolandırıcılık vakalarının arttığı ve bu tür mesajların günden gün artması sonucunda haliyle toplumumuzda mağdur ve zor durumda kalmaktadır. Oldukça işlevsel olması internet kullanımının sık kullanılmasına sebebiyet vermesinden dolayı bu tarz sorunlar ile de karşılaşmak mümkündür. Son dönemlerin popüler uygulamaları arasında yer alan kripto para borsaları ile uğraşanların karşılaştıkları terim ise USD tusa tuzağına düşmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu tür mesajları itibar edilmemeli ve kişiye gelen sms’lere herhangi bir cevap ya da herhangi bir görüşme sağlanmamalıdır. Bu sayede kişi kendisine güven altına alabilmektedir.

Usdtusa.com Mesajları !!!

Toplumumuzun sıklıkla karşılaştığı bu mesajları yine aynı şekilde engellemek de mümkündür. Mobil cihazlarınızda yer alan spam klasörüne yine aynı şekilde bu mesajları ekleyebilirken direkt olarak şikayette de bulunabilirsiniz. Mesajların içerikleri genel olarak farklı olsa da genel olarak aslında amaç aynıdır. Kişinin hiçbir izni ve talebi olmadan kişinin şahsına tanımadığı bir numaradan iletilen bu mesajlardan oluşacak hiçbir sorundan kesinlikle ben sorumlu değilim ve bu numara ile ilgili şikayetçiyim tarafıma gönderilen bu mesajlardan dolayı herhangi bir mesuliyet kabul etmiyorum diyerek Cumhuriyet savcılığına direkt olarak bildirimde bulunabilmektedir. Şikayet hakkında yazılanları okumak ve uyarıları dikkate almak USDTUSA.COM şikayet yer alan uyarıları dikkate almak dolandırıcılığının kurbanı olunmasını engellemektedir. Herhangi bir irtibat numarasından gelen ve link paylaşılan tanınmayan kişilere itibar edilmemelidir. Bu sayede kişi kendisini daha güvende hissedebilir ve sorunsuz bir şekilde mobil cihazlarını kullanmaya devam edebilmektedir. Hatta bu tarz kişiye  iletilen mesajlar da yer alan linklerin de açılmaması tavsiye edilmektedir. Site içerisinde giriş yapılması sorun olmasa da aile şifresi girilmesi kesinlikle sıkıntı oluşturabilmektedir. O yüzden bu tarz konularda mutlaka dikkat etmek gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma