Vakıfbank Kredili Bankomat Hesabı Başvurusu

Vakıfbank Kredili Bankomat Hesabı Başvurusu

Banka hesabınızda paranın bitmesi durumunda devreye Vakıfbank alternatif hesap girmektedir. Vakıfbank kredili bankomat hesabı faydalı ve parasız kaldığınız dönemlerde size destek olacaktır. Kredi kartı edasında taksitli alışveriş yapmanıza olanak sağlar ve POS cihazlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Başvurular için bireysel bankacılık ve mobil bankacılığı tercih edin.

Vakıfbank Kredili Bankomat Hesabı

Yeni bir banka hesabı açtırmak isteyen kişilerin yapmış olduğu araştırmalarda genellikle hesap işletim ücreti tahsil etmeyen bankalara dönük araştırmalar yapılmaktadır. Her ay maaşlarını almak ya da tasarruflarının banka güvencesinde birikmesi, nakit taşımadan alışveriş yapılması ve internet üzerinden alışveriş yapılabilmesi için kullanılan vadesiz mevduat hesaplarında, herhangi bir işletim ücreti tahsil etmeyen Vakıfbank, aynı zamanda kullanıcılarına çok özel hizmetler sunmaktadır. Bunlardan birisi olan Vakıfbank kredili bankomat hesabı, nakit problemi yaşanmaması adına sunulan çok özel bir hizmettir.

Vakıfbank, doğrudan vadesiz mevduat hesabı kullanan kişilere sunulmaktadır. Bu hizmet ile birlikte, Vakıfbank’ta bulunan vadesiz hesabınızda bir para olmadığı anlarda bile Vakıfbank ATM noktalarına giderek nakit çekimi yapabilir, POS cihazlarından taksitli ya da tek çekim alışveriş yapabilir, faturalarınızı da anında ödeyebilirsiniz. Tıpkı bir kredi kartı gibi kullanabileceğiniz vadesiz mevduat hesabınızda, kolay bir şekilde başvuru yaparak bu kredili bankomat işlemlerine başlayabilirsiniz.

Vakıfbank Kredili Bankomat Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu hesabın ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen kişilerin başvuruları öncelikli olarak banka şubelerinden kabul edilmektedir. Banka şubelerinden başvuru yapacak olan kişilerin büyük bir çoğunluğu, bankada bir vadesiz mevduat hesabı olmayan kişilerdir. Bu hesabın açılabilmesi için temel şart olan vadesiz mevduat hesapları, yalnızca şubelerden açılmaktadır. Bundan dolayı yanınıza kimliğinizi alarak hiçbir ücret ödemeden hesap açılışınızı yapabilirsiniz.

Eğer Vakıfbank’tan kullanmış olduğunuz bir vadesiz mevduat hesabınız varsa, doğrudan internet bankacılığı, mobil bankacılık ve SMS bankacılığı kanallarına yönelebilirsiniz. Hem mobil bankacılık uygulaması hem de internet bankacılığından yapacağınız başvuru işlemleri için önce Kredi kategorisine giriş yapmalısınız. Açılan sayfadan da Limit Başvuruları seçeneğini tıklayın. Açılan yeni sayfada Kredili Bankomat Başvurusu tıklandıktan sonra, sizden istenen bilgileri giriş yaparak başvurunuzu sonlandırabilirsiniz.

Daha hızlı bir şekilde işlem yapmak ya da kredili bankomat hesabınız için limit artışı olmasını isterseniz, SMS bankacılığını da kullanabilirsiniz. Eğer yeni bir başvuru yapacaksanız KMH yazıp T.C. kimlik numaranızı girin ve bu mesajı 5724’e ücretsiz olarak gönderin. Eğer mevcut hesabınız için limit artışı yaptırmak istiyorsanız, KMH ve T.C. kimlik numaranız arasında birer boşluk bırakarak yazın ve sonra da ne kadar limit istediğinizi rakam ile yazın. Bu mesajı da aynı şekilde 5724’e göndermeniz yeterlidir.

Vakıfbank Kredili Bankomat Başvuru Sonucu

Bankomat başvurusu, tıpkı kredi ve kredi kartlarında olduğu gibi belirli şartlar ile size sunulacaktır. Burada kredi notu ve banka sicili araştırılan en temel kuralların başında gelmektedir. Eğer bu iki durum sorunsuz ise, başvurunuza olumlu yanıt alma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Başvurunuz hakkındaki sonucun ne olduğunu öğrenmek için Vakıfbank müşteri hizmetlerine ulaşabilir ya da internet bankacılığı ve mobil bankacılık hesabınıza girerek Başvurular ve Başvuru Sonucu seçimlerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.