Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Anadolubank kredi kartları (Ücretsiz Kredi Kartı)

Anadolubank kredi kartları (Ücretsiz Kredi Kartı)

Aydin Duran Aydin Duran -
211 0

Kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler Anadolubank üzerinden kart başvurusu yapacakları zaman burada yer alan kart tipleri hakkında bilgi aldıktan sonra kart başvurusu yapabilirler. İşte Anadolubank’ın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları ve bu kredi kartlarının yıllık aidatları.

Anadolubank kredi kartları ile taksitli alışveriş yapabiliyor, bu alışverişlerinizden Worldpuan kazanabiliyor, Nakit Avans Çekebiliyor ve bu işlemi taksitlendirebiliyorsunuz.

  1. Anadolubank Worldcard

Bankanın en çok tercih edilen kredi kartları arasında yer alan Worldcard kredi kartının müşterilerine özel olarak sunduğu birçok hizmet bulunmaktadır. Özellikle de üye işyerlerinden yapacağınız harcamalarınızda sizlere ek taksit imkânı sunan bu kredi kartının yıllık kart aidatı olarak ise müşterilerinden sadece 60 TL aldığını belirtmek istiyoruz.

  1. Anadolubank Business Worldcard

Bankanın sunduğu bir diğer kartı da Business Worldcard olarak geçmektedir. Kart aidatı olarak ise müşterilerinden sadece 65 TL yıllık bir aidat alan bankanın aynı zamanda akaryakıt harcamalarında üye işyerleri ile yapmış olduğu anlaşmaların son derece avantajlı olduğunu belirtmek istiyoruz.

  1. Anadolubank Gold Worldcard kredi kartı

Worldcard Kredi kartı olan bu kart tipi de Anadolubank’ın müşterilerine sunduğu bir diğer kredi kartı olarak geçmektedir. Yıllık kart aidatı konusunda müşterilerinden sadece 75 TL ücret alan bu kart tipinin aynı zamanda sunduğu kampanyaların devamlı değişkenlik gösterdiğini belirtmek istiyoruz. Uçuşlarda yapacağınız uçak bileti alışverişlerinizde sizlere mil kazandıran bu kart tipi bu özelliği ile dikkat çekmektedir.

  1. Anadolubank Platinum Worldcard

Bankanın bir diğer kredi kartı olan Platinum kredi kartı da oldukça fazla tercih edilen kart tipleri arasında yer almaktadır. Müşterilerinden aldığı yıllık aidat konusunda ise sadece 85 TL kart aidatı alan bu kredi kartına başvuru yapmak için bankanın mobil şubelerini veya internet bankacılığını kullanarak da kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Anadolubank Ücretsiz Kredi Kartı

Ücretsiz kredi kartından ifademiz burada kart aidatı olmayan bir karttan bahsediliyor. Yıllık kullanım bedeli ödemeden alabileceğiniz kartınız ile peşin alışveriş yapabiliyorsunuz. Bu alışverişleriniz yurt içi ve yurt dışında VISA ve Mastercard amblemi taşıyan işyerlerinin hepsinde yapılabiliyor. Ücretsiz kredi kartı ile ayrıca Anadolubank şube ve ATM’lerinden de nakit avans çekimi söz konusu. Bu almış olduğunuz avansı da isterseniz taksitli ödemeniz mümkün. Anadolubank Ücretsiz Kredi Kartı başvurusu için ise bir banka şubesini ziyaret etmeniz yeterli.

Taksitli Nakit Avans Kullanımı, Limiti ve Faizleri

Anadolubank kartınıza bağlı olarak alabileceğiniz avansın üst limiti 3 bin lira. Bu avansın geri ödeme vadesi ise iki ay ile 12 ay arasında sizin talebinize göre oluşturuluyor. Günlük limitiniz 300 Lira iken bu işlem internet şube ve çağrı merkezleri için 20 bin liraya çıkarılmış. Yani toplamda eşit taksitli olarak tabir edilen nakit avans bakiye limiti 20 bin lira. Eşit taksitli nakit avans başvurunuzu ATM’den, İnternet Bankacılığından ve Çağrı Merkezlerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Çağrı merkezinin numarası ise 850 222 55 50. Kartınıza bağlı ek kart için bu hizmeti almanız mümkün değil. İşlem için asıl kartınızı kullanmanız gerekiyor.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma