Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. İş Bankası Bluetooth ile para çekme

İş Bankası Bluetooth ile para çekme

Aydin Duran Aydin Duran -
507 0

İş Bankası müşterilerine teknolojinin bütün nimetlerini sunmaya devam ediyor. Bankanın mobil bankacılık hizmeti olan ​İşCep uygulaması sayesinde dilediğiniz zaman İş Bankası ATM’leri üzerinden kartınız olmanda da para çekme özelliğini kullanabilirsiniz. Bu yüzden de bugün siz değerli okurlarımız için ​İşCep uygulamasında yer alan Bluetooth ile nasıl para çekme işlemi yapacaksınız? Bu konuda bilgiler sunmak istiyoruz.

İşCep kartsız para çekme işlemi

Kartınızın yanınızda olmaması sizlerin İş Bankası üzerinden para çekemeyeceği anlamına gelmemektedir. Bu yüzden de bu konuda sizlere yardımcı olmak için ​İşCep uygulamasında yer alan kartsız para çekme işlemleri hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

İsterseniz Karekod uygulaması olan QR kodu ile paranızı çekebilirsiniz, isterseniz de ​İşCep uygulamasında yer alan Bluetooth uygulaması sayesinde paranızı dilediğiniz İş Bankası ATM’si üzerinden çekebilirsiniz.

İşCep Bluetooth ile para çekme

  • ​İşCep uygulamasına cep telefonlarınızdan veya tabletlerinizden giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menüler içerisinde para çekme menüsüne giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Sonrasında karşınıza çıkan menü içerisinde yer alan Bluetooth özelliğini seçerek para çekme işlemine devam edebilirsiniz.
  • Ardından karşınıza çıkan menü içerisinden para çekmek istediğinizin hesabın aktif olması gerekmektedir. Hangi hesap üzerinden para çekeceğinize karar verdikten sonra işlemlerinize devam edebilirsiniz. İsterseniz hesap kartınızdan, isterseniz de kredi kartınızda bu işlemi yaparak para çekme işlemini yapabilirsiniz.
  • Sonrasında ise ATM’ye cep telefonunuz yakın tutmanız durumunda cep telefonunuza gelecek olan onay tuşuna basarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.
  • Ardından İş Bankası ATM’si sizlere anında paranızı verecektir. Son derece basit olan bu işlemi yapmak için belirttiğimiz adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Bu belirttiğimiz işlemleri yapmanız için gerekli olan bazı sistemler telefonunuzda bulunmalıdır. İOS kullanıcısı iseniz cep telefonunuzun İOS 9 ve üzerinde olması gerekmektedir. Aksi durumda ​İşCep uygulaması bu işlemi yapmanıza izin vermeyecektir.

Eğer Android kullanıcısı iseniz de bu sefer sisteminizin Android 4.1 ve üzerinde güncel versiyonunuzun cep telefonlarınız da yüklü olması gerektiğini belirtelim. Aksi durumda sistem bu işlemleri yapmanıza izin vermeyecektir.

Güncel teknolojiye ayak uyduran hizmetleri ile ön plana çıkan İş Bankası geçtiğimiz yıl bu başarısını açıkladığı kar oranı ile gösterdi.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma